Dwupokojowe nowe mieszkanie/Browary Wrocławskie - Apartment - Rent - Wrocław, Śródmieście / Ołbin

Online property booking

Apartment for rent

Dwupokojowe nowe mieszkanie/Browary Wrocławskie

Jedności Narodowej Street, Ołbin / Śródmieście, Wrocław

40 m²

Jedności Narodowej Street, Ołbin / Śródmieście, Wrocław

68 zł/m²

2 700 zł

2 800 zł

Back to the offer
  • About you
  • Details
  • Date of rental
  • Summary
  • Payment

Step 1 of 5

image/svg+xml

About you