Oferty w Toruniu

Znaleziono: 21 nieruchomości

Mieszkanie na wynajem

ul. Polna, Koniuchy, Toruń

45 zł/m²

2 500 zł

55 m²
2 pokoje
parter
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Konrada Grasera, Jar, Toruń

12 827 zł/m²

589 000 zł

lub od 2 547 zł miesięcznie
46 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Zimowa, Stawki, Toruń

15 476 zł/m²

650 000 zł

lub od 2 811 zł miesięcznie
42 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter

6 022 zł/m²

2 150 000 zł

lub od 9 297 zł miesięcznie
357 m²
12 pokoi
Rynek Wtórny

66 zł/m²

2 500 zł

38 m²
1 pokój
1 piętro

7 042 zł/m²

669 000 zł

lub od 2 893 zł miesięcznie
95 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

7 981 zł/m²

249 000 zł

lub od 1 077 zł miesięcznie
31 m²
1 pokój
Rynek Wtórny
parter
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Łódzka, Stawki, Toruń

6 857 zł/m²

650 000 zł

lub od 2 811 zł miesięcznie
95 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

50 zł/m²

1 900 zł

38 m²
2 pokoje
1 piętro

53 zł/m²

2 000 zł

38 m²
2 pokoje
1 piętro

9 852 zł/m²

599 000 zł

lub od 2 590 zł miesięcznie
61 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Niższa cena

10 643 zł/m²

399 000 zł

415 000 zł

lub od 1 725 zł miesięcznie
37 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Niższa cena

7 351 zł/m²

499 900 zł

519 000 zł

lub od 2 162 zł miesięcznie
68 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

6 932 zł/m²

1 099 000 zł

lub od 4 752 zł miesięcznie
159 m²
5 pokoi
Rynek Wtórny
3 piętro
Niższa cena

31 zł/m²

2 999 zł

3 200 zł

96 m²
3 pokoje
2 piętro

45 zł/m²

4 000 zł

89 m²
3 pokoje
3 piętro
Niższa cena

41 zł/m²

1 950 zł

2 100 zł

48 m²
3 pokoje
1 piętro

12 350 zł/m²

443 489 zł

lub od 1 918 zł miesięcznie
36 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro

10 965 zł/m²

3 465 000 zł

lub od 14 983 zł miesięcznie
316 m²
14 pokoi
Rynek Wtórny
parter
Niższa cena
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Legionów, Koniuchy, Toruń

7 921 zł/m²

499 000 zł

573 000 zł

lub od 2 158 zł miesięcznie
63 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

7 708 zł/m²

370 000 zł

lub od 1 600 zł miesięcznie
48 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
z 1

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.