Пропозиціїу Торуні

Знайдено: 21 нерухомості

Квартира оренда

вул. Polna, Koniuchy, Toruń

45 zł/m²

2 500 zł

55 m²
2 кімнати
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Konrada Grasera, Jar, Toruń

12 827 zł/m²

589 000 zł

або з 2 547 zł щомісяця
46 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Zimowa, Stawki, Toruń

15 476 zł/m²

650 000 zł

або з 2 811 zł щомісяця
42 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх

6 022 zł/m²

2 150 000 zł

або з 9 297 zł щомісяця
357 m²
12 кімнати
Ринок Вторинний

66 zł/m²

2 500 zł

38 m²
1 кімната
1 поверх

7 042 zł/m²

669 000 zł

або з 2 893 zł щомісяця
95 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх

7 981 zł/m²

249 000 zł

або з 1 077 zł щомісяця
31 m²
1 кімната
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Łódzka, Stawki, Toruń

6 857 zł/m²

650 000 zł

або з 2 811 zł щомісяця
95 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира оренда

вул. Poznańska, Podgórz, Toruń

50 zł/m²

1 900 zł

38 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира оренда

вул. Poznańska, Podgórz, Toruń

53 zł/m²

2 000 zł

38 m²
2 кімнати
1 поверх

9 852 zł/m²

599 000 zł

або з 2 590 zł щомісяця
61 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна

10 643 zł/m²

399 000 zł

415 000 zł

або з 1 725 zł щомісяця
37 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Dobrzyńska, Stare Miasto, Toruń

7 351 zł/m²

499 900 zł

519 000 zł

або з 2 162 zł щомісяця
68 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх

6 932 zł/m²

1 099 000 zł

або з 4 752 zł щомісяця
159 m²
5 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Нижча ціна

31 zł/m²

2 999 zł

3 200 zł

96 m²
3 кімнати
2 поверх
Квартира оренда

вул. Warszawska, Stare Miasto, Toruń

45 zł/m²

4 000 zł

89 m²
3 кімнати
3 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Jurija Gagarina, Bielany, Toruń

41 zł/m²

1 950 zł

2 100 zł

48 m²
3 кімнати
1 поверх

12 350 zł/m²

443 489 zł

або з 1 918 zł щомісяця
36 m²
2 кімнати
Ринок Первинний
2 поверх

10 965 zł/m²

3 465 000 zł

або з 14 983 zł щомісяця
316 m²
14 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Legionów, Koniuchy, Toruń

7 921 zł/m²

499 000 zł

573 000 zł

або з 2 158 zł щомісяця
63 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Ludwika Rydygiera, Rubinkowo I, Toruń

7 708 zł/m²

370 000 zł

або з 1 600 zł щомісяця
48 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
z 1

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.