Oferty w Kielcach

Znaleziono: 7 nieruchomości

Lokal użytkowy na wynajem

ul. Piotrkowska, Centrum, Kielce

25 zł/m²

1 400 zł

56 m²
Dostępne od 05.05.2026
Lokal użytkowy na sprzedaż

ul. Towarowa, Herby, Kielce

3 483 zł/m²

2 090 000 zł

lub od 9 037 zł miesięcznie
600 m²
Rynek Wtórny
parter

3 336 zł/m²

4 190 000 zł

lub od 18 117 zł miesięcznie
1 256 m²
Rynek Wtórny
Lokal użytkowy na sprzedaż

ul. Leśna, Starachowice, Starachowicki

3 661 zł/m²

3 390 000 zł

lub od 14 658 zł miesięcznie
926 m²
Rynek Wtórny
Lokal użytkowy na wynajem

Wełecz / Busko-Zdrój, Buski

26 zł/m²

7 500 zł

Niższa cena

1 915 zł/m²

1 990 000 zł

2 090 000 zł

lub od 8 605 zł miesięcznie
1 039 m²
1 pomieszczenie
Rynek Wtórny
parter
Niższa cena
Lokal użytkowy na sprzedaż

ul. Kościuszki, Bliżyn, Skarżyski

834 zł/m²

799 000 zł

849 000 zł

lub od 3 455 zł miesięcznie
958 m²
Rynek Wtórny
z 1

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.