Пропозиціїу Кельце

Знайдено: 7 нерухомості

Комерційне приміщення оренда

вул. Piotrkowska, Centrum, Kielce

25 zł/m²

1 400 zł

56 m²
Доступна з 05.05.2026
Комерційне приміщення на продаж

вул. Towarowa, Herby, Kielce

3 483 zł/m²

2 090 000 zł

або з 9 037 zł щомісяця
600 m²
Ринок Вторинний
перший поверх
Комерційне приміщення на продаж

вул. Marszałka Piłsudskiego, Starachowice, Starachowicki

3 336 zł/m²

4 190 000 zł

або з 18 117 zł щомісяця
1 256 m²
Ринок Вторинний
Комерційне приміщення на продаж

вул. Leśna, Starachowice, Starachowicki

3 661 zł/m²

3 390 000 zł

або з 14 658 zł щомісяця
926 m²
Ринок Вторинний
Комерційне приміщення оренда

Wełecz / Busko-Zdrój, Buski

26 zł/m²

7 500 zł

Нижча ціна
Комерційне приміщення на продаж

вул. Świętokrzyska, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiecki

1 915 zł/m²

1 990 000 zł

2 090 000 zł

або з 8 605 zł щомісяця
1 039 m²
1 приміщення
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна
Комерційне приміщення на продаж

вул. Kościuszki, Bliżyn, Skarżyski

834 zł/m²

799 000 zł

849 000 zł

або з 3 455 zł щомісяця
958 m²
Ринок Вторинний
z 1

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.