Oferty nieruchomości

Znaleziono: 34 nieruchomości

18 404 zł/m²

502 606 zł

lub od 2 173 zł miesięcznie
27 m²
1 pokój
Rynek Pierwotny
parter

17 056 zł/m²

843 775 zł

lub od 3 648 zł miesięcznie
49 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
4 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

al. Aleja Legionów, Gdańsk

16 632 zł/m²

810 000 zł

lub od 3 502 zł miesięcznie
49 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Twarda, Młyniska, Gdańsk

15 677 zł/m²

396 797 zł

lub od 1 716 zł miesięcznie
25 m²
1 pokój
Rynek Pierwotny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Twarda, Młyniska, Gdańsk

15 480 zł/m²

566 877 zł

lub od 2 451 zł miesięcznie
37 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Twarda, Młyniska, Gdańsk

14 602 zł/m²

709 827 zł

lub od 3 069 zł miesięcznie
49 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro

22 300 zł/m²

1 023 570 zł

lub od 4 426 zł miesięcznie
46 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
10 piętro

14 033 zł/m²

755 000 zł

lub od 3 265 zł miesięcznie
54 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

11 120 zł/m²

580 000 zł

lub od 2 508 zł miesięcznie
52 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
parter

28 004 zł/m²

888 000 zł

lub od 3 840 zł miesięcznie
32 m²
1 pokój
Rynek Wtórny
3 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Kartuska, Gdańsk

16 018 zł/m²

599 700 zł

lub od 2 593 zł miesięcznie
37 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
1 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Dywizjonu 303, Gdańsk

17 618 zł/m²

599 000 zł

lub od 2 590 zł miesięcznie
34 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
6 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Starowiejska, Letnica, Gdańsk

17 406 zł/m²

989 000 zł

lub od 4 276 zł miesięcznie
57 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Starowiejska, Letnica, Gdańsk

17 406 zł/m²

989 000 zł

lub od 4 276 zł miesięcznie
57 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Pastelowa, Chełm, Gdańsk

13 938 zł/m²

449 500 zł

lub od 1 944 zł miesięcznie
32 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
3 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Pomorska, Żabianka, Gdańsk

14 822 zł/m²

549 900 zł

lub od 2 378 zł miesięcznie
37 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
8 piętro

17 345 zł/m²

1 100 000 zł

lub od 4 756 zł miesięcznie
63 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

13 256 zł/m²

699 000 zł

lub od 3 022 zł miesięcznie
53 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
4 piętro

22 850 zł/m²

930 000 zł

lub od 4 021 zł miesięcznie
41 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

15 596 zł/m²

1 190 000 zł

lub od 5 146 zł miesięcznie
76 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
Niższa cena

22 378 zł/m²

990 000 zł

1 144 000 zł

lub od 4 281 zł miesięcznie
44 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
z 2

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.