Oferty we Wrocławiu

Znaleziono: 201 nieruchomości

62 zł/m²

2 850 zł

46 m²
3 pokoje
1 piętro

14 060 zł/m²

900 000 zł

lub od 3 892 zł miesięcznie
64 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

57 zł/m²

2 800 zł

50 m²
2 pokoje
1 piętro

46 zł/m²

2 600 zł

57 m²
2 pokoje
1 piętro
Niższa cena

69 zł/m²

2 500 zł

2 600 zł

36 m²
2 pokoje
5 piętro

14 204 zł/m²

499 000 zł

lub od 2 158 zł miesięcznie
35 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Gwiaździsta, Krzyki, Wrocław

17 045 zł/m²

1 320 000 zł

lub od 5 708 zł miesięcznie
77 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

76 zł/m²

2 900 zł

38 m²
2 pokoje
3 piętro

77 zł/m²

2 300 zł

30 m²
2 pokoje
7 piętro

14 691 zł/m²

999 000 zł

lub od 4 320 zł miesięcznie
68 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
4 piętro

11 477 zł/m²

1 500 000 zł

lub od 6 486 zł miesięcznie
131 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

37 zł/m²

2 400 zł

65 m²
2 pokoje
3 piętro

43 zł/m²

2 190 zł

51 m²
2 pokoje
5 piętro

53 zł/m²

2 999 zł

57 m²
2 pokoje
4 piętro
Lekki Start

49 zł/m²

3 000 zł

62 m²
3 pokoje
1 piętro

73 zł/m²

3 100 zł

42 m²
2 pokoje
2 piętro

51 zł/m²

2 750 zł

54 m²
2 pokoje
3 piętro

71 zł/m²

3 500 zł

50 m²
3 pokoje
2 piętro

51 zł/m²

2 000 zł

39 m²
1 pokój
2 piętro

53 zł/m²

3 200 zł

61 m²
3 pokoje
4 piętro
z 10

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.