Пропозиціїу Вроцлаві

Знайдено: 201 нерухомості

62 zł/m²

2 850 zł

46 m²
3 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Miłostowska, Psie Pole, Wrocław

14 060 zł/m²

900 000 zł

або з 3 892 zł щомісяця
64 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх

64 zł/m²

3 000 zł

47 m²
2 кімнати
перший поверх

57 zł/m²

2 800 zł

50 m²
2 кімнати
1 поверх

46 zł/m²

2 600 zł

57 m²
2 кімнати
1 поверх
Нижча ціна

69 zł/m²

2 500 zł

2 600 zł

36 m²
2 кімнати
5 поверх

14 204 zł/m²

499 000 zł

або з 2 158 zł щомісяця
35 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Gwiaździsta, Krzyki, Wrocław

17 045 zł/m²

1 320 000 zł

або з 5 708 zł щомісяця
77 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира оренда

вул. Pabianicka, Huby / Krzyki, Wrocław

76 zł/m²

2 900 zł

38 m²
2 кімнати
3 поверх

77 zł/m²

2 300 zł

30 m²
2 кімнати
7 поверх

14 691 zł/m²

999 000 zł

або з 4 320 zł щомісяця
68 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Krawiecka, Stare Miasto, Wrocław

11 477 zł/m²

1 500 000 zł

або з 6 486 zł щомісяця
131 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх

37 zł/m²

2 400 zł

65 m²
2 кімнати
3 поверх

43 zł/m²

2 190 zł

51 m²
2 кімнати
5 поверх

53 zł/m²

2 999 zł

57 m²
2 кімнати
4 поверх
Легкий Старт

49 zł/m²

3 000 zł

62 m²
3 кімнати
1 поверх

73 zł/m²

3 100 zł

42 m²
2 кімнати
2 поверх

51 zł/m²

2 750 zł

54 m²
2 кімнати
3 поверх

71 zł/m²

3 500 zł

50 m²
3 кімнати
2 поверх
Квартира оренда

вул. Czernicka, Psie Pole, Wrocław

51 zł/m²

2 000 zł

39 m²
1 кімната
2 поверх

53 zł/m²

3 200 zł

61 m²
3 кімнати
4 поверх
z 10

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.