Oferty w Zamościu

Znaleziono: 17 nieruchomości

Lokal użytkowy na wynajem

ul. Młyńska, Zamość

58 zł/m²

4 000 zł

69 m²
Dostępne od 23.04.2026
parter
Działka na sprzedaż

Zamość

55 zł/m²

165 000 zł

lub od 713 zł miesięcznie
3 000 m²
Rolno-budowlana
Rynek Wtórny
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Infułacka, Zamość

6 867 zł/m²

498 000 zł

lub od 2 153 zł miesięcznie
73 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Działka na sprzedaż

ul. Królowej Jadwigi, Zamość

235 zł/m²

4 000 000 zł

lub od 17 296 zł miesięcznie
1.70 ha
Inwestycyjna
Rynek Wtórny
Prąd, Woda, Gaz, Kanalizacja
Niższa cena
Mieszkanie na sprzedaż

Zamość

10 392 zł/m²

499 000 zł

549 000 zł

lub od 2 158 zł miesięcznie
48 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Niższa cena
Działka na sprzedaż

Zamość

55 zł/m²

165 000 zł

825 000 zł

lub od 713 zł miesięcznie
3 000 m²
Rolno-budowlana
Rynek Wtórny
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Peowiaków, Zamość

7 111 zł/m²

320 000 zł

lub od 1 384 zł miesięcznie
45 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Dom na sprzedaż

ul. Budowlana, Zamość

4 995 zł/m²

999 000 zł

lub od 4 320 zł miesięcznie
200 m²
6 pokoi
Rynek Wtórny
851 m²
Niższa cena

6 964 zł/m²

350 000 zł

380 600 zł

lub od 1 513 zł miesięcznie
50 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
4 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Hrubieszowska, Zamość

5 963 zł/m²

330 000 zł

lub od 1 427 zł miesięcznie
55 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Henryka Sienkiewicza, Zamość

8 526 zł/m²

499 000 zł

lub od 2 158 zł miesięcznie
59 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Henryka Sienkiewicza, Zamość

12 505 zł/m²

329 000 zł

lub od 1 423 zł miesięcznie
26 m²
1 pokój
Rynek Wtórny
2 piętro
Lokal użytkowy na sprzedaż

ul. Szczebrzeska, Zamość

4 674 zł/m²

4 920 000 zł

lub od 21 274 zł miesięcznie
1 053 m²
62 pomieszczenia
Rynek Wtórny
Działka na sprzedaż

Szopinek / Zamość, Zamojski

84 zł/m²

495 000 zł

lub od 2 140 zł miesięcznie
5 900 m²
Rolno-budowlana
Rynek Wtórny
Niższa cena
Dom na sprzedaż

ul. Lazurowa, Zamość

3 409 zł/m²

750 000 zł

790 000 zł

lub od 3 243 zł miesięcznie
220 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
676 m²
Niższa cena
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Lwowska, Zamość

6 827 zł/m²

580 000 zł

599 000 zł

lub od 2 508 zł miesięcznie
85 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Niższa cena

2 439 zł/m²

439 000 zł

445 000 zł

lub od 1 898 zł miesięcznie
180 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 200 m²
z 1

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.