Пропозиціїу Замості

Знайдено: 17 нерухомості

Комерційне приміщення оренда

вул. Młyńska, Zamość

58 zł/m²

4 000 zł

69 m²
Доступна з 23.04.2026
перший поверх
Ділянка на продаж

Zamość

55 zł/m²

165 000 zł

або з 713 zł щомісяця
3 000 m²
Сільськогосподарсько-будівельна
Ринок Вторинний
Квартира на продаж

вул. Infułacka, Zamość

6 867 zł/m²

498 000 zł

або з 2 153 zł щомісяця
73 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Ділянка на продаж

вул. Królowej Jadwigi, Zamość

235 zł/m²

4 000 000 zł

або з 17 296 zł щомісяця
1.70 ha
Інвестиційна
Ринок Вторинний
Електроенергія, Вода, Газ, Каналізація
Нижча ціна
Квартира на продаж

Zamość

10 392 zł/m²

499 000 zł

549 000 zł

або з 2 158 zł щомісяця
48 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна
Ділянка на продаж

Zamość

55 zł/m²

165 000 zł

825 000 zł

або з 713 zł щомісяця
3 000 m²
Сільськогосподарсько-будівельна
Ринок Вторинний
Квартира на продаж

вул. Peowiaków, Zamość

7 111 zł/m²

320 000 zł

або з 1 384 zł щомісяця
45 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Дім на продаж

вул. Budowlana, Zamość

4 995 zł/m²

999 000 zł

або з 4 320 zł щомісяця
200 m²
6 кімнати
Ринок Вторинний
851 m²
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Marszałka J. Piłsudskiego, Zamość

6 964 zł/m²

350 000 zł

380 600 zł

або з 1 513 zł щомісяця
50 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Hrubieszowska, Zamość

5 963 zł/m²

330 000 zł

або з 1 427 zł щомісяця
55 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Henryka Sienkiewicza, Zamość

8 526 zł/m²

499 000 zł

або з 2 158 zł щомісяця
59 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Henryka Sienkiewicza, Zamość

12 505 zł/m²

329 000 zł

або з 1 423 zł щомісяця
26 m²
1 кімната
Ринок Вторинний
2 поверх
Комерційне приміщення на продаж

вул. Szczebrzeska, Zamość

4 674 zł/m²

4 920 000 zł

або з 21 274 zł щомісяця
1 053 m²
62 приміщення
Ринок Вторинний
Ділянка на продаж

Szopinek / Zamość, Zamojski

84 zł/m²

495 000 zł

або з 2 140 zł щомісяця
5 900 m²
Сільськогосподарсько-будівельна
Ринок Вторинний
Нижча ціна
Дім на продаж

вул. Lazurowa, Zamość

3 409 zł/m²

750 000 zł

790 000 zł

або з 3 243 zł щомісяця
220 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
676 m²
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Lwowska, Zamość

6 827 zł/m²

580 000 zł

599 000 zł

або з 2 508 zł щомісяця
85 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Нижча ціна
Дім на продаж

Stary Zamość, Zamojski

2 439 zł/m²

439 000 zł

445 000 zł

або з 1 898 zł щомісяця
180 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
2 200 m²
z 1

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.