Oferty w Warszawie

Znaleziono: 71 nieruchomości

69 zł/m²

2 500 zł

36 m²
1 pokój
6 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Aspekt, Bielany, Warszawa

68 zł/m²

4 000 zł

59 m²
3 pokoje
6 piętro

19 744 zł/m²

849 000 zł

lub od 3 671 zł miesięcznie
43 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
10 piętro

44 zł/m²

3 600 zł

81 m²
4 pokoje
12 piętro

56 zł/m²

2 799 zł

50 m²
2 pokoje
6 piętro
Niższa cena

102 zł/m²

4 600 zł

4 900 zł

45 m²
2 pokoje
2 piętro
Niższa cena

80 zł/m²

2 800 zł

3 000 zł

35 m²
2 pokoje
parter

13 625 zł/m²

395 000 zł

lub od 1 708 zł miesięcznie
29 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro

72 zł/m²

3 200 zł

45 m²
2 pokoje
1 piętro

83 zł/m²

2 999 zł

36 m²
2 pokoje
1 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Giełdowa, Wola, Warszawa

73 zł/m²

4 100 zł

56 m²
2 pokoje
4 piętro

56 zł/m²

5 500 zł

98 m²
4 pokoje
1 piętro

62 zł/m²

3 099 zł

50 m²
3 pokoje
4 piętro

22 177 zł/m²

1 785 000 zł

lub od 7 718 zł miesięcznie
80 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
parter

23 500 zł/m²

799 000 zł

lub od 3 455 zł miesięcznie
34 m²
2 pokoje
4 piętro

62 zł/m²

2 800 zł

45 m²
2 pokoje
1 piętro

79 zł/m²

3 700 zł

47 m²
3 pokoje
7 piętro

21 886 zł/m²

615 000 zł

lub od 2 659 zł miesięcznie
28 m²
1 pokój
Rynek Wtórny
3 piętro

45 539 zł/m²

2 899 000 zł

lub od 12 535 zł miesięcznie
64 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

17 880 zł/m²

835 000 zł

lub od 3 611 zł miesięcznie
47 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
z 4

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.