Пропозиціїу Варшаві

Знайдено: 71 нерухомості

76 zł/m²

2 400 zł

32 m²
2 кімнати
4 поверх
Квартира оренда

вул. Szeligowska, Bemowo, Warszawa

69 zł/m²

2 500 zł

36 m²
1 кімната
6 поверх
Квартира оренда

вул. Aspekt, Bielany, Warszawa

68 zł/m²

4 000 zł

59 m²
3 кімнати
6 поверх

19 744 zł/m²

849 000 zł

або з 3 671 zł щомісяця
43 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
10 поверх

44 zł/m²

3 600 zł

81 m²
4 кімнати
12 поверх
Квартира оренда

вул. Neseberska, Mokotów, Warszawa

56 zł/m²

2 799 zł

50 m²
2 кімнати
6 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Górczewska, Bemowo, Warszawa

102 zł/m²

4 600 zł

4 900 zł

45 m²
2 кімнати
2 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Jana Kasprowicza, Bielany, Warszawa

80 zł/m²

2 800 zł

3 000 zł

35 m²
2 кімнати
перший поверх

13 625 zł/m²

395 000 zł

або з 1 708 zł щомісяця
29 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира оренда

пров. Wilanowska, Mokotów, Warszawa

72 zł/m²

3 200 zł

45 m²
2 кімнати
1 поверх

83 zł/m²

2 999 zł

36 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира оренда

вул. Giełdowa, Wola, Warszawa

73 zł/m²

4 100 zł

56 m²
2 кімнати
4 поверх

56 zł/m²

5 500 zł

98 m²
4 кімнати
1 поверх
Квартира оренда

вул. Księcia Janusza, Wola, Warszawa

62 zł/m²

3 099 zł

50 m²
3 кімнати
4 поверх

22 177 zł/m²

1 785 000 zł

або з 7 718 zł щомісяця
80 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира на продаж

пров. Solidarności, Śródmieście, Warszawa

23 500 zł/m²

799 000 zł

або з 3 455 zł щомісяця
34 m²
2 кімнати
4 поверх

62 zł/m²

2 800 zł

45 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира оренда

вул. Bazyliańska, Targówek, Warszawa

79 zł/m²

3 700 zł

47 m²
3 кімнати
7 поверх
Квартира на продаж

вул. Niska, Muranów / Śródmieście, Warszawa

21 886 zł/m²

615 000 zł

або з 2 659 zł щомісяця
28 m²
1 кімната
Ринок Вторинний
3 поверх

45 539 zł/m²

2 899 000 zł

або з 12 535 zł щомісяця
64 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Żytnia, Młynów / Wola, Warszawa

17 880 zł/m²

835 000 zł

або з 3 611 zł щомісяця
47 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
z 4

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.