Oferty w Krakowie

Znaleziono: 329 nieruchomości

Niższa cena

15 421 zł/m²

549 000 zł

565 000 zł

lub od 2 374 zł miesięcznie
36 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter

40 zł/m²

3 299 zł

82 m²
4 pokoje
3 piętro
Niższa cena Oferta partnera

93 zł/m²

3 450 zł

3 500 zł

37 m²
2 pokoje
6 piętro

49 zł/m²

3 400 zł

70 m²
3 pokoje
5 piętro

57 zł/m²

2 100 zł

37 m²
2 pokoje
1 piętro

17 100 zł/m²

930 751 zł

lub od 4 025 zł miesięcznie
54 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
4 piętro
Oferta partnera
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Zabłocie, Podgórze, Kraków

25 000 zł/m²

1 495 000 zł

lub od 6 464 zł miesięcznie
60 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
Niższa cena

20 205 zł/m²

1 640 000 zł

1 690 000 zł

lub od 7 091 zł miesięcznie
81 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Lekki Start

70 zł/m²

2 300 zł

33 m²
2 pokoje
5 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Obozowa, Ruczaj, Kraków

43 zł/m²

2 000 zł

47 m²
2 pokoje
2 piętro
Oferta partnera

21 500 zł/m²

865 590 zł

lub od 3 743 zł miesięcznie
40 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
Oferta partnera

17 410 zł/m²

659 500 zł

lub od 2 852 zł miesięcznie
38 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Śliczna, Kraków

51 zł/m²

4 000 zł

79 m²
4 pokoje
3 piętro

73 zł/m²

4 000 zł

55 m²
3 pokoje
3 piętro

17 120 zł/m²

696 955 zł

lub od 3 014 zł miesięcznie
41 m²
1 pokój
Rynek Pierwotny
2 piętro

13 175 zł/m²

798 000 zł

lub od 3 451 zł miesięcznie
61 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

65 zł/m²

2 400 zł

37 m²
2 pokoje
1 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Kobierzyńska, Ruczaj, Kraków

17 987 zł/m²

1 135 000 zł

lub od 4 908 zł miesięcznie
63 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
maj
30
Open house
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Zabłocie, Podgórze, Kraków

25 000 zł/m²

1 495 000 zł

lub od 6 464 zł miesięcznie
60 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
z 16

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.