Пропозиціїу Кракові

Знайдено: 329 нерухомості

71 zł/m²

3 000 zł

42 m²
2 кімнати
2 поверх
Нижча ціна

15 421 zł/m²

549 000 zł

565 000 zł

або з 2 374 zł щомісяця
36 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх

59 zł/m²

4 700 zł

80 m²
3 кімнати
6 поверх

40 zł/m²

3 299 zł

82 m²
4 кімнати
3 поверх
Нижча ціна Партнерська пропозиція
Квартира оренда

вул. Ślusarska, Zabłocie, Kraków

93 zł/m²

3 450 zł

3 500 zł

37 m²
2 кімнати
6 поверх

49 zł/m²

3 400 zł

70 m²
3 кімнати
5 поверх

57 zł/m²

2 100 zł

37 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Tytusa Czyżewskiego, Krowodrza, Kraków

17 100 zł/m²

930 751 zł

або з 4 025 zł щомісяця
54 m²
3 кімнати
Ринок Первинний
4 поверх
Партнерська пропозиція
Квартира на продаж

вул. Zabłocie, Podgórze, Kraków

25 000 zł/m²

1 495 000 zł

або з 6 464 zł щомісяця
60 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Władysława Łokietka, Krowodrza, Kraków

20 205 zł/m²

1 640 000 zł

1 690 000 zł

або з 7 091 zł щомісяця
81 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Легкий Старт

70 zł/m²

2 300 zł

33 m²
2 кімнати
5 поверх
Квартира оренда

вул. Obozowa, Ruczaj, Kraków

43 zł/m²

2 000 zł

47 m²
2 кімнати
2 поверх
Партнерська пропозиція
Квартира на продаж

вул. Eliasza Radzikowskiego, Krowodrza, Kraków

21 500 zł/m²

865 590 zł

або з 3 743 zł щомісяця
40 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Партнерська пропозиція
Квартира на продаж

вул. Liściasta, Dębniki / Podgórze, Kraków

17 410 zł/m²

659 500 zł

або з 2 852 zł щомісяця
38 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира оренда

вул. Śliczna, Kraków

51 zł/m²

4 000 zł

79 m²
4 кімнати
3 поверх

73 zł/m²

4 000 zł

55 m²
3 кімнати
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Tytusa Czyżewskiego, Krowodrza, Kraków

17 120 zł/m²

696 955 zł

або з 3 014 zł щомісяця
41 m²
1 кімната
Ринок Первинний
2 поверх

13 175 zł/m²

798 000 zł

або з 3 451 zł щомісяця
61 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх

65 zł/m²

2 400 zł

37 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Kobierzyńska, Ruczaj, Kraków

17 987 zł/m²

1 135 000 zł

або з 4 908 zł щомісяця
63 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
May
30
День відкритих дверей
Квартира на продаж

вул. Zabłocie, Podgórze, Kraków

25 000 zł/m²

1 495 000 zł

або з 6 464 zł щомісяця
60 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
z 16

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.