Oferty w Gdańsku

Znaleziono: 62 nieruchomości

54 zł/m²

2 800 zł

52 m²
2 pokoje
2 piętro

18 404 zł/m²

502 606 zł

lub od 2 173 zł miesięcznie
27 m²
1 pokój
Rynek Pierwotny
parter

18 813 zł/m²

624 402 zł

lub od 2 700 zł miesięcznie
33 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
3 piętro

17 056 zł/m²

843 775 zł

lub od 3 648 zł miesięcznie
49 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
4 piętro

20 254 zł/m²

1 115 000 zł

lub od 4 821 zł miesięcznie
55 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

21 640 zł/m²

999 999 zł

lub od 4 324 zł miesięcznie
46 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

al. Legionów, Wrzeszcz, Gdańsk

16 632 zł/m²

810 000 zł

lub od 3 502 zł miesięcznie
49 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Twarda, Młyniska, Gdańsk

15 677 zł/m²

396 797 zł

lub od 1 716 zł miesięcznie
25 m²
1 pokój
Rynek Pierwotny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Twarda, Młyniska, Gdańsk

15 480 zł/m²

566 877 zł

lub od 2 451 zł miesięcznie
37 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Twarda, Młyniska, Gdańsk

14 602 zł/m²

709 827 zł

lub od 3 069 zł miesięcznie
49 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro

66 zł/m²

2 500 zł

38 m²
1 pokój
2 piętro

21 765 zł/m²

999 000 zł

lub od 4 320 zł miesięcznie
46 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
10 piętro

14 033 zł/m²

755 000 zł

lub od 3 265 zł miesięcznie
54 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro

59 zł/m²

4 000 zł

68 m²
3 pokoje
3 piętro

39 zł/m²

2 600 zł

67 m²
3 pokoje
1 piętro

60 zł/m²

2 500 zł

42 m²
2 pokoje
2 piętro

28 004 zł/m²

888 000 zł

lub od 3 840 zł miesięcznie
32 m²
1 pokój
Rynek Wtórny
3 piętro

65 zł/m²

3 500 zł

54 m²
3 pokoje
2 piętro
Lekki Start

70 zł/m²

2 200 zł

32 m²
2 pokoje
3 piętro
Lekki Start
Mieszkanie na wynajem

ul. Tatrzańska, Oliwa, Gdańsk

72 zł/m²

2 300 zł

32 m²
1 pokój
1 piętro
Lekki Start

96 zł/m²

2 599 zł

27 m²
1 pokój
3 piętro
z 3

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.