Пропозиціїу Гданську

Знайдено: 62 нерухомості

54 zł/m²

2 800 zł

52 m²
2 кімнати
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Mostek, Śródmieście, Gdańsk

18 404 zł/m²

502 606 zł

або з 2 173 zł щомісяця
27 m²
1 кімната
Ринок Первинний
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Mostek, Śródmieście, Gdańsk

18 813 zł/m²

624 402 zł

або з 2 700 zł щомісяця
33 m²
2 кімнати
Ринок Первинний
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Mostek, Śródmieście, Gdańsk

17 056 zł/m²

843 775 zł

або з 3 648 zł щомісяця
49 m²
3 кімнати
Ринок Первинний
4 поверх
Квартира на продаж

пров. gen. Józefa Hallera, Brzeźno, Gdańsk

20 254 zł/m²

1 115 000 zł

або з 4 821 zł щомісяця
55 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Sienna Grobla, Śródmieście, Gdańsk

21 640 zł/m²

999 999 zł

або з 4 324 zł щомісяця
46 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира на продаж

пров. Legionów, Wrzeszcz, Gdańsk

16 632 zł/m²

810 000 zł

або з 3 502 zł щомісяця
49 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Twarda, Młyniska, Gdańsk

15 677 zł/m²

396 797 zł

або з 1 716 zł щомісяця
25 m²
1 кімната
Ринок Первинний
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Twarda, Młyniska, Gdańsk

15 480 zł/m²

566 877 zł

або з 2 451 zł щомісяця
37 m²
2 кімнати
Ринок Первинний
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Twarda, Młyniska, Gdańsk

14 602 zł/m²

709 827 zł

або з 3 069 zł щомісяця
49 m²
3 кімнати
Ринок Первинний
2 поверх
Квартира оренда

вул. Przemyska, Ujeścisko, Gdańsk

66 zł/m²

2 500 zł

38 m²
1 кімната
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Obrońców Wybrzeża, Przymorze, Gdańsk

21 765 zł/m²

999 000 zł

або з 4 320 zł щомісяця
46 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
10 поверх
Квартира на продаж

вул. Stefana Batorego, Wrzeszcz, Gdańsk

14 033 zł/m²

755 000 zł

або з 3 265 zł щомісяця
54 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Pastelowa, Orunia Górna, Gdańsk

64 zł/m²

4 300 zł

4 500 zł

68 m²
3 кімнати
3 поверх

39 zł/m²

2 600 zł

67 m²
3 кімнати
1 поверх
Квартира оренда

вул. Śląska, Przymorze, Gdańsk

60 zł/m²

2 500 zł

42 m²
2 кімнати
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Stępkarska, Śródmieście, Gdańsk

28 004 zł/m²

888 000 zł

або з 3 840 zł щомісяця
32 m²
1 кімната
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира оренда

вул. Wałowa, Śródmieście, Gdańsk

65 zł/m²

3 500 zł

54 m²
3 кімнати
2 поверх
Легкий Старт
Квартира оренда

вул. Ametystowa, Orunia Górna, Gdańsk

70 zł/m²

2 200 zł

32 m²
2 кімнати
3 поверх
Легкий Старт
Квартира оренда

вул. Tatrzańska, Oliwa, Gdańsk

72 zł/m²

2 300 zł

32 m²
1 кімната
1 поверх
Легкий Старт
Квартира оренда

вул. Mostek, Śródmieście, Gdańsk

96 zł/m²

2 599 zł

27 m²
1 кімната
3 поверх
z 3

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.