Mieszkanie na sprzedaż

3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią

ul. Rolna, Wilda, Poznań

60 m²

ul. Rolna, Wilda, Poznań

10 062 zł/m²

600 000 zł

lub od 2 594 zł miesięcznie
3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - Mieszkanie - Sprzedaż - Poznań, Wilda
1 / 13
Mieszkanie
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
60 m²
Pokoje
3
Sypialnie
2
Rok budowy
1968
Liczba pięter
5
Winda
NIE
Parking naziemny
TAK
Opłaty
Cena
600 000 zł
Czynsz administracyjny
650 zł
Cena za m²
10 062 zł/m²
Oferta
ID oferty
26614/OMS
3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią
PRZYTULNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA POZNAŃSKIEJ WILDZIE

Mam przyjemność przedstawić Państwu na wynajem przytulne, zadbane, 3-pokojowe mieszkanie na poznańskiej Wildzie.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się przy ulicy Rolnej na poznańskiej Wildzie.

Miejsce perfekcyjnie skomunikowane:

1 min. do przystanku Rolna (tramwaje linii: 1, 7, 11)
3 min. do przystanku Traugutta (tramwaje linii: 2, 9, 10)

Dla zmotoryzowanych - bezpośrednie połączenie z ul. Hetmańską oraz bardzo blisko zjazdu na autostradę.

W pobliżu liczne sklepy oraz różnego rodzaju punkty usługowe (kosmetyczne, przychodnie, siłownie, banki, placówki edukacyjne, szpitale, basen), w tym: Centrum Greenpoint oraz Lidl.

Tuż obok nieruchomości znajduje się Restauracja McDonald's, stacja BP, sklep Żabka, a także coś dla fanów świeżych produktów prosto z pola - Warzywniak.

Dla pasjonatów sportu na świeżym powietrzu, spacerowiczów oraz właścicieli czworonogów - 10 min. pieszo do Parku Jana Pawła II (place zabaw, wybiegi dla psów, miejsca piknikowe, siłownia miejska) oraz 15 min. spacerem nad Wartę.

Położenie nieruchomości sprawia, że jest to idealne miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w centrum miasta lub tych, którzy często przemieszczają się samochodem. Doskonale zorganizowany transport publiczny docenią także studenci.

Dzielnica nieustannie się rozwija, a w okolicy stale powstają nowe lokale gastronomiczne (Start, Przyjemność, Suszone Pomidory, Nooks, Cudo, Dziewczyny i słodycze, Spot).