Oferty nieruchomości

Znaleziono: 2351 nieruchomości

81 zł/m²

3 500 zł

43 m²
2 pokoje
3 piętro

49 zł/m²

2 300 zł

47 m²
2 pokoje
3 piętro
Oferta partnera

88 zł/m²

3 000 zł

34 m²
2 pokoje
2 piętro
Oferta partnera

77 zł/m²

3 000 zł

39 m²
2 pokoje
2 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Mostowa, Poznań

72 zł/m²

2 000 zł

28 m²
1 pokój

23 917 zł/m²

1 435 000 zł

lub od 6 205 zł miesięcznie
60 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
14 piętro

5 065 zł/m²

789 000 zł

lub od 3 412 zł miesięcznie
156 m²
6 pokoi
Rynek Wtórny
parter
Mieszkanie na wynajem

ul. Krzycka, Krzyki, Wrocław

55 zł/m²

2 700 zł

49 m²
2 pokoje
1 piętro
Oferta partnera

80 zł/m²

3 000 zł

38 m²
2 pokoje
parter

11 400 zł/m²

568 860 zł

lub od 2 460 zł miesięcznie
50 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
parter

55 zł/m²

3 500 zł

64 m²
3 pokoje

87 zł/m²

3 500 zł

40 m²
4 pomieszczenia
Dostępne od 01.06.2026
1 piętro
Lekki Start

55 zł/m²

2 400 zł

44 m²
2 pokoje
1 piętro
Niższa cena

19 974 zł/m²

759 000 zł

854 999 zł

lub od 3 282 zł miesięcznie
38 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

1 279 zł/m²

399 000 zł

lub od 1 725 zł miesięcznie
312 m²
Budowlana
Rynek Wtórny
Prąd, Woda, Kanalizacja
Niższa cena Lekki Start

36 zł/m²

9 000 zł

10 000 zł

250 m²
5 pokoi
290 m²
Mieszkanie na sprzedaż

Pogoń, Sosnowiec

7 864 zł/m²

546 000 zł

lub od 2 361 zł miesięcznie
69 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
3 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

Pogoń, Sosnowiec

7 852 zł/m²

572 000 zł

lub od 2 473 zł miesięcznie
73 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
3 piętro
Lokal użytkowy na sprzedaż

ul. Legnicka, Stare Miasto, Wrocław

22 105 zł/m²

420 000 zł

lub od 1 816 zł miesięcznie
19 m²
2 pomieszczenia
Rynek Wtórny
1 piętro
z 112

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.