plgb

Yuliya
Shelest

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Łódź CoSpot
Yuliya Shelest - agent nieruchomości homfi Łódź
plgb

Yuliya
Shelest

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Łódź CoSpot
Ranking homfi:
8 / 10

Dbam o to, aby każda współpraca była przejrzysta, komfortowa i bezpieczna.

Nieruchomości to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim świadomy wybór i pasja, do której wróciłam po latach zdobywania doświadczenia w biznesie oraz środowisku korporacyjnym.

Ukończyłam studia związane z działalnością komercyjną w budownictwie, a swoje doświadczenie zawodowe rozwijałam w branży deweloperskiej, gdzie odpowiadałam za sprzedaż mieszkań, zarządzanie działem sprzedaży oraz koordynację całego procesu obsługi klienta. Dzięki temu doskonale rozumiem rynek nieruchomości „od środka” i wszystkie etapy pracy z klientem — od pierwszej rozmowy aż po finalizację transakcji.

Kolejne lata spędziłam w środowisku korporacyjnym, co pozwoliło mi rozwinąć profesjonalizm, skuteczną komunikację oraz wysokie standardy współpracy.

Dziś łączę wiedzę biznesową, doświadczenie sprzedażowe i pełne zrozumienie procesu, aby prowadzić klientów przez transakcje w sposób spokojny, świadomy i dopasowany do ich potrzeb.

Zapraszam do kontaktu — z przyjemnością pomogę znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dostępne nieruchomości

Zobacz aktualnie dostępne w mojej ofercie nieruchomości i znajdź miejsce, w którym poczujesz #radośćzmieszkania.
Wyświetl tylko:
Lekki Start
Mieszkanie na wynajem

ul. Maratońska, Retkinia / Polesie, Łódź

50 zł/m²
42 m²
2 pokoje
3 piętro

2 100 zł

Zobacz więcej
Dom na sprzedaż

ul. Gucińska, Rokitnica / Łask, Łaski

5 625 zł/m²
80 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
803 m²

450 000 zł

lub od 1 946 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Niższa cena
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Wschodnia, Łódź

7 255 zł/m²
51 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
4 piętro

370 000 zł

375 000 zł

lub od 1 600 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Bracka, Bałuty, Łódź

7 149 zł/m²
50 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro

360 000 zł

lub od 1 557 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Lokal użytkowy na wynajem

ul. Śląska, Górna, Łódź

65 zł/m²
74 m²
2 pomieszczenia
Dostępne od 01.03.2026
parter z witryną

4 800 zł

Zobacz więcej
Niższa cena
Dom na sprzedaż

Błonie / Łęczyca, Łęczycki

74 zł/m²
3 100 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 100 m²

230 000 zł

240 002 zł

lub od 995 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Niższa cena Lekki Start
Mieszkanie na wynajem

al. Tadeusza Kościuszki, Śródmieście, Łódź

42 zł/m²
38 m²
1 pokój
6 piętro

1 600 zł

1 700 zł

Zobacz więcej