Filip
Żołdak
Ekspert ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Kraków Loft Park

Filip
Żołdak
Ekspert ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Kraków Loft Park
Ranking homfi:
9 / 10
Skontaktuj się ze mną:
Łączę ludzi z nieruchomościami, które pokochają
W sprzedaży specjalizuję się już ponad 10 lat. Od pierwszych chwil wiedziałem, że to branża, z którą zwiążę się na dłużej. Codziennie nowi ludzie, ambitne wyzwania i radość na twarzach moich klientów to satysfakcja, która pozytywnie napędza do działania. Przez lata nauczyłem się indywidualnego podejścia do każdego człowieka i problemu, dlatego wiem że nie ma sytuacji bez wyjścia.
Prywatnie jestem magistrem inżynierii jakości i metrologii. W życiu codziennym także zdobywam szczyty - jestem miłośnikiem gór, pozytywnie uzależnionym od adrenaliny! Freeride na nartach i rowerze to mój sposób na work-life balance.
Dostępne nieruchomości
Zobacz aktualnie dostępne w mojej ofercie nieruchomości i znajdź miejsce, w którym poczujesz #radośćzmieszkania.
Wyświetl tylko:
Loading...
ul. Zwycięstwa, Dąbie / Śródmieście, Kraków
15 312 zł/m²
39 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
589 500 zł
ul. Danka Wincentego, Prądnik Biały / Krowodrza, Kraków
69 zł/m²
36 m²
2 pokoje
3 piętro
2 500 zł
Niższa cena
os. Na Stoku, Nowa Huta, Kraków
64 zł/m²
26 m²
1 pokój
2 piętro
1 700 zł
1 800 zł
Oferta partnera
ul. Stawowa, Prądnik Biały / Krowodrza, Kraków
18 034 zł/m²
44 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
789 000 zł
Oferta partnera
ul. Przedwiośnie, Podgórze, Kraków
76 zł/m²
72 m²
3 pokoje
4 piętro
5 500 zł
Oferta partnera
ul. Poznańska, Krowodrza, Kraków
68 zł/m²
48 m²
2 pokoje
2 piętro
3 300 zł
Oferta partnera
ul. Jana Zamoyskiego, Podgórze, Kraków
59 zł/m²
59 m²
2 pokoje
2 piętro
3 500 zł
Oferta partnera
ul. Kamienna, Kleparz / Śródmieście, Kraków
63 zł/m²
57 m²
3 pokoje
4 piętro
3 600 zł
Oferta partnera
ul. Emaus, Zwierzyniec / Krowodrza, Kraków
59 zł/m²
59 m²
2 pokoje
1 piętro
3 500 zł
Oferta partnera
ul. Mogilska, Grzegórzki / Śródmieście, Kraków
120 zł/m²
50 m²
3 pokoje
5 piętro
6 000 zł
Oferta partnera
ul. Plac Na Groblach, Stare Miasto / Śródmieście, Kraków
89 zł/m²
45 m²
2 pokoje
4 piętro
4 000 zł
Oferta partnera
ul. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza, Grzegórzki / Śródmieście, Kraków
82 zł/m²
30 m²
1 pokój
parter
2 500 zł
Oferta partnera
ul. Pana Tadeusza, Zabłocie, Kraków
15 930 zł/m²
59 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
940 000 zł
z 1
21
Loading...
Opinie od klientów
Serdeczny uścisk dłoni na koniec współpracy? Coś wspaniałego! Zobacz jak klienci oceniają efekty pracy ze mną.
DP
Dorota Pawłowska
2 lata temu
Bardzo miła profesjonalna obsługa przez Pana Filipa. Polecam!