Рейтинг homfi:
9 / 10
Зв'яжіться зі мною:
Я з'єдную людей з нерухомостями, які вони полюблять.
Я спеціалізуюся у продажах вже понад 10 років. З перших моментів я зрозумів, що це галузь, з якою я буду пов'язаний на тривалий час. Кожен день нові люди, амбітні виклики та радість на обличчях моїх клієнтів - це задоволення, яке позитивно підштовхує мене до дії. Протягом років я вивчив індивідуальний підхід до кожної людини та проблеми, тому я знаю, що немає ситуації без виходу.
Приватно я маю ступінь магістра з якості і метрології. В повсякденному житті я також підкорюю вершини - я любитель гір, позитивно залежний від адреналіну! Фрірайд на лижах і велосипеді - це мій спосіб досягнення рівноваги між роботою і життям.
доступні властивості
Перегляньте об'єкти нерухомості, доступні в моєму портфоліо, і знайдіть місце, де ви зможете відчути #радістьжиття.
Показати лише:
Loading...
вул. Zwycięstwa, Dąbie / Śródmieście, Kraków
15 312 zł/m²
39 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
589 500 zł
вул. Danka Wincentego, Prądnik Biały / Krowodrza, Kraków
69 zł/m²
36 m²
2 кімнати
3 поверх
2 500 zł
Нижча ціна
os. Na Stoku, Nowa Huta, Kraków
64 zł/m²
26 m²
1 кімната
2 поверх
1 700 zł
1 800 zł
Партнерська пропозиція
вул. Stawowa, Prądnik Biały / Krowodrza, Kraków
18 034 zł/m²
44 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
789 000 zł
Партнерська пропозиція
вул. Przedwiośnie, Podgórze, Kraków
76 zł/m²
72 m²
3 кімнати
4 поверх
5 500 zł
Партнерська пропозиція
вул. Poznańska, Krowodrza, Kraków
68 zł/m²
48 m²
2 кімнати
2 поверх
3 300 zł
Партнерська пропозиція
вул. Jana Zamoyskiego, Podgórze, Kraków
59 zł/m²
59 m²
2 кімнати
2 поверх
3 500 zł
Партнерська пропозиція
вул. Kamienna, Kleparz / Śródmieście, Kraków
63 zł/m²
57 m²
3 кімнати
4 поверх
3 600 zł
Партнерська пропозиція
вул. Emaus, Zwierzyniec / Krowodrza, Kraków
59 zł/m²
59 m²
2 кімнати
1 поверх
3 500 zł
Партнерська пропозиція
вул. Mogilska, Grzegórzki / Śródmieście, Kraków
120 zł/m²
50 m²
3 кімнати
5 поверх
6 000 zł
Партнерська пропозиція
вул. Plac Na Groblach, Stare Miasto / Śródmieście, Kraków
89 zł/m²
45 m²
2 кімнати
4 поверх
4 000 zł
Партнерська пропозиція
вул. płk. pil. Stefana Łaszkiewicza, Grzegórzki / Śródmieście, Kraków
82 zł/m²
30 m²
1 кімната
перший поверх
2 500 zł
Партнерська пропозиція
вул. Pana Tadeusza, Zabłocie, Kraków
15 930 zł/m²
59 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
940 000 zł
z 1
21
Loading...
Відгуки від клієнтів
Щире рукостискання в кінці співпраці? Щось чудове! Подивіться, як клієнти оцінюють результати роботи зі мною.
DP
Dorota Pawłowska
2 lata temu
Дуже приємне і професійне обслуговування від пана Філіпа. Рекомендую!