Oferty nieruchomości
Znaleziono: 42 nieruchomości
Loading...
76 zł/m²
2 400 zł
32 m²
2 pokoje
4 piętro
76 zł/m²
2 400 zł
69 zł/m²
2 500 zł
36 m²
1 pokój
6 piętro
69 zł/m²
2 500 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Aspekt, Bielany, Warszawa
68 zł/m²
4 000 zł
59 m²
3 pokoje
6 piętro
68 zł/m²
4 000 zł
44 zł/m²
3 600 zł
81 m²
4 pokoje
12 piętro
44 zł/m²
3 600 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Neseberska, Mokotów, Warszawa
56 zł/m²
2 799 zł
50 m²
2 pokoje
6 piętro
56 zł/m²
2 799 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Górczewska, Bemowo, Warszawa
102 zł/m²
4 600 zł
4 900 zł
45 m²
2 pokoje
2 piętro
102 zł/m²
4 600 zł
4 900 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Jana Kasprowicza, Bielany, Warszawa
80 zł/m²
2 800 zł
3 000 zł
35 m²
2 pokoje
parter
80 zł/m²
2 800 zł
3 000 zł
Mieszkanie na wynajem
al. Wilanowska, Mokotów, Warszawa
72 zł/m²
3 200 zł
45 m²
2 pokoje
1 piętro
72 zł/m²
3 200 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Międzynarodowa, Saska Kępa / Praga-Południe, Warszawa
83 zł/m²
2 999 zł
36 m²
2 pokoje
1 piętro
83 zł/m²
2 999 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Giełdowa, Wola, Warszawa
73 zł/m²
4 100 zł
56 m²
2 pokoje
4 piętro
73 zł/m²
4 100 zł
56 zł/m²
5 500 zł
98 m²
4 pokoje
1 piętro
56 zł/m²
5 500 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Księcia Janusza, Wola, Warszawa
62 zł/m²
3 099 zł
50 m²
3 pokoje
4 piętro
62 zł/m²
3 099 zł
62 zł/m²
2 800 zł
45 m²
2 pokoje
1 piętro
62 zł/m²
2 800 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Bazyliańska, Targówek, Warszawa
79 zł/m²
3 700 zł
47 m²
3 pokoje
7 piętro
79 zł/m²
3 700 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Smolna, Śródmieście Północne / Śródmieście, Warszawa
83 zł/m²
2 999 zł
3 499 zł
36 m²
1 pokój
18 piętro
83 zł/m²
2 999 zł
3 499 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Stawki, Śródmieście, Warszawa
74 zł/m²
4 799 zł
65 m²
3 pokoje
6 piętro
74 zł/m²
4 799 zł
64 zł/m²
3 600 zł
56 m²
1 pokój
parter
64 zł/m²
3 600 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Rabindranatha Tagore, Wierzbno / Mokotów, Warszawa
78 zł/m²
2 800 zł
36 m²
2 pokoje
2 piętro
78 zł/m²
2 800 zł
65 zł/m²
3 000 zł
46 m²
2 pokoje
1 piętro
65 zł/m²
3 000 zł
Mieszkanie na wynajem
al. Wyścigowa, Mokotów, Warszawa
68 zł/m²
4 000 zł
59 m²
2 pokoje
8 piętro
68 zł/m²
4 000 zł
Mieszkanie na wynajem
ul. Rudzka, Marymont / Bielany, Warszawa
83 zł/m²
5 800 zł
70 m²
3 pokoje
1 piętro
83 zł/m²
5 800 zł
z 2
21
Loading...
Nie przegap podobnych ofert
Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.