Oferty w Rzeszowie

Znaleziono: 53 nieruchomości

Mieszkanie na sprzedaż

ul. Jazowa, Drabinianka, Rzeszów

10 736 zł/m²

519 000 zł

lub od 2 244 zł miesięcznie
48 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
parter

47 zł/m²

2 500 zł

53 m²
3 pokoje
1 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Hanasiewicza, Kmity, Rzeszów

8 058 zł/m²

475 000 zł

lub od 2 054 zł miesięcznie
59 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Lekki Start

49 zł/m²

2 000 zł

41 m²
2 pokoje

10 600 zł/m²

679 990 zł

lub od 2 940 zł miesięcznie
64 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
parter
Niższa cena

11 400 zł/m²

568 860 zł

582 900 zł

lub od 2 460 zł miesięcznie
50 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
parter
Lekki Start

55 zł/m²

2 400 zł

44 m²
2 pokoje
1 piętro

10 455 zł/m²

529 000 zł

lub od 2 287 zł miesięcznie
51 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

56 zł/m²

3 300 zł

59 m²
3 pokoje
1 piętro
Niższa cena

47 zł/m²

2 300 zł

2 500 zł

49 m²
2 pokoje
1 piętro

9 982 zł/m²

559 000 zł

lub od 2 417 zł miesięcznie
56 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
Niższa cena

57 zł/m²

3 800 zł

4 300 zł

67 m²
3 pokoje
9 piętro

48 zł/m²

2 600 zł

54 m²
3 pokoje
13 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Miejska, Budziwój, Rzeszów

8 519 zł/m²

999 000 zł

lub od 4 320 zł miesięcznie
117 m²
5 pokoi
Rynek Wtórny
1 piętro

41 zł/m²

2 199 zł

54 m²
2 pokoje
2 piętro

9 792 zł/m²

519 000 zł

lub od 2 244 zł miesięcznie
53 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
parter

14 011 zł/m²

649 000 zł

lub od 2 806 zł miesięcznie
46 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
11 piętro
Niższa cena Lekki Start

41 zł/m²

2 200 zł

2 400 zł

54 m²
2 pokoje
2 piętro
Niższa cena

65 zł/m²

4 000 zł

4 400 zł

62 m²
3 pokoje
11 piętro
Niższa cena

65 zł/m²

4 000 zł

4 300 zł

62 m²
3 pokoje
10 piętro
Niższa cena

65 zł/m²

4 000 zł

4 300 zł

62 m²
3 pokoje
9 piętro
z 3

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.