Пропозиціїу Жешуві

Знайдено: 53 нерухомості

Квартира на продаж

вул. Jazowa, Drabinianka, Rzeszów

10 736 zł/m²

519 000 zł

або з 2 244 zł щомісяця
48 m²
2 кімнати
Ринок Первинний
перший поверх

47 zł/m²

2 500 zł

53 m²
3 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Hanasiewicza, Kmity, Rzeszów

8 058 zł/m²

475 000 zł

або з 2 054 zł щомісяця
59 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Легкий Старт

49 zł/m²

2 000 zł

41 m²
2 кімнати

10 600 zł/m²

679 990 zł

або з 2 940 zł щомісяця
64 m²
3 кімнати
Ринок Первинний
перший поверх
Нижча ціна

11 400 zł/m²

568 860 zł

582 900 zł

або з 2 460 zł щомісяця
50 m²
3 кімнати
Ринок Первинний
перший поверх
Легкий Старт
Квартира оренда

вул. св. Rocha, Słocina, Rzeszów

55 zł/m²

2 400 zł

44 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Nowosądecka, Franciszka Kotuli, Rzeszów

10 455 zł/m²

529 000 zł

або з 2 287 zł щомісяця
51 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх

56 zł/m²

3 300 zł

59 m²
3 кімнати
1 поверх
Нижча ціна

47 zł/m²

2 300 zł

2 500 zł

49 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Graniczna, Drabinianka, Rzeszów

9 982 zł/m²

559 000 zł

або з 2 417 zł щомісяця
56 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Нижча ціна

57 zł/m²

3 800 zł

4 300 zł

67 m²
3 кімнати
9 поверх
Квартира оренда

вул. Graniczna, Drabinianka, Rzeszów

48 zł/m²

2 600 zł

54 m²
3 кімнати
13 поверх
Квартира на продаж

вул. Miejska, Budziwój, Rzeszów

8 519 zł/m²

999 000 zł

або з 4 320 zł щомісяця
117 m²
5 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх

41 zł/m²

2 199 zł

54 m²
2 кімнати
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Podwisłocze, Nowe Miasto, Rzeszów

9 792 zł/m²

519 000 zł

або з 2 244 zł щомісяця
53 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх

14 011 zł/m²

649 000 zł

або з 2 806 zł щомісяця
46 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
11 поверх
Нижча ціна Легкий Старт

41 zł/m²

2 200 zł

2 400 zł

54 m²
2 кімнати
2 поверх
Нижча ціна

65 zł/m²

4 000 zł

4 400 zł

62 m²
3 кімнати
11 поверх
Нижча ціна

65 zł/m²

4 000 zł

4 300 zł

62 m²
3 кімнати
10 поверх
Нижча ціна

65 zł/m²

4 000 zł

4 300 zł

62 m²
3 кімнати
9 поверх
z 3

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.