Oferty w Radomiu

Znaleziono: 44 nieruchomości

9 098 zł/m²

450 000 zł

lub od 1 946 zł miesięcznie
49 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
6 piętro

6 286 zł/m²

239 000 zł

lub od 1 033 zł miesięcznie
38 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Broni, Planty, Radom

8 875 zł/m²

429 000 zł

lub od 1 855 zł miesięcznie
48 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro

8 224 zł/m²

440 000 zł

lub od 1 903 zł miesięcznie
54 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
4 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Osiedlowa, Ustronie, Radom

6 641 zł/m²

350 000 zł

lub od 1 513 zł miesięcznie
53 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Mieszkanie na wynajem

ul. Listopadowa, Wacyn, Radom

47 zł/m²

2 100 zł

45 m²
2 pokoje
4 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Wyścigowa, Ustronie, Radom

10 676 zł/m²

899 000 zł

lub od 3 887 zł miesięcznie
84 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
parter

7 524 zł/m²

485 000 zł

lub od 2 097 zł miesięcznie
64 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
Niższa cena
Mieszkanie na wynajem

ul. Radiowa, Wacyn, Radom

66 zł/m²

2 300 zł

2 400 zł

35 m²
2 pokoje
3 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Osiedlowa, Ustronie, Radom

45 zł/m²

1 800 zł

40 m²
2 pokoje
4 piętro

49 zł/m²

3 100 zł

63 m²
3 pokoje
parter

8 933 zł/m²

670 000 zł

lub od 2 897 zł miesięcznie
75 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
Niższa cena

7 455 zł/m²

340 000 zł

345 000 zł

lub od 1 470 zł miesięcznie
46 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
4 piętro
Niższa cena Lekki Start

43 zł/m²

1 650 zł

1 800 zł

39 m²
1 pokój
1 piętro
Niższa cena

38 zł/m²

1 750 zł

1 850 zł

46 m²
2 pokoje
8 piętro
Niższa cena
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Warsztatowa, Południe, Radom

9 878 zł/m²

810 000 zł

850 000 zł

lub od 3 502 zł miesięcznie
82 m²
4 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Listopadowa, Wacyn, Radom

10 714 zł/m²

750 000 zł

lub od 3 243 zł miesięcznie
70 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Niższa cena Lekki Start

54 zł/m²

2 400 zł

2 450 zł

44 m²
2 pokoje
parter
Niższa cena
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Listopadowa, Wacyn, Radom

10 642 zł/m²

645 000 zł

690 000 zł

lub od 2 789 zł miesięcznie
61 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Niższa cena

33 zł/m²

1 800 zł

1 900 zł

54 m²
2 pokoje
1 piętro
Niższa cena

7 911 zł/m²

930 000 zł

950 000 zł

lub od 4 021 zł miesięcznie
118 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
1 piętro
z 3

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.