Пропозиціїу Радомі

Знайдено: 44 нерухомості

9 098 zł/m²

450 000 zł

або з 1 946 zł щомісяця
49 m²
2 кімнати
Ринок Первинний
6 поверх

6 286 zł/m²

239 000 zł

або з 1 033 zł щомісяця
38 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Broni, Planty, Radom

8 875 zł/m²

429 000 zł

або з 1 855 zł щомісяця
48 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Adama Rapackiego, Gołębiów II, Radom

8 224 zł/m²

440 000 zł

або з 1 903 zł щомісяця
54 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Osiedlowa, Ustronie, Radom

6 641 zł/m²

350 000 zł

або з 1 513 zł щомісяця
53 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира оренда

вул. Listopadowa, Wacyn, Radom

47 zł/m²

2 100 zł

45 m²
2 кімнати
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Wyścigowa, Ustronie, Radom

10 676 zł/m²

899 000 zł

або з 3 887 zł щомісяця
84 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Jana III Sobieskiego, Michałów, Radom

7 524 zł/m²

485 000 zł

або з 2 097 zł щомісяця
64 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Radiowa, Wacyn, Radom

66 zł/m²

2 300 zł

2 400 zł

35 m²
2 кімнати
3 поверх
Квартира оренда

вул. Osiedlowa, Ustronie, Radom

45 zł/m²

1 800 zł

40 m²
2 кімнати
4 поверх

49 zł/m²

3 100 zł

63 m²
3 кімнати
перший поверх

8 933 zł/m²

670 000 zł

або з 2 897 zł щомісяця
75 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. 11 Listopada, Os. XV-lecia, Radom

7 455 zł/m²

340 000 zł

345 000 zł

або з 1 470 zł щомісяця
46 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Нижча ціна Легкий Старт
Квартира оренда

вул. Mieszka I, Michałów, Radom

43 zł/m²

1 650 zł

1 800 zł

39 m²
1 кімната
1 поверх
Нижча ціна

38 zł/m²

1 750 zł

1 850 zł

46 m²
2 кімнати
8 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Warsztatowa, Południe, Radom

9 878 zł/m²

810 000 zł

850 000 zł

або з 3 502 zł щомісяця
82 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Listopadowa, Wacyn, Radom

10 714 zł/m²

750 000 zł

або з 3 243 zł щомісяця
70 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна Легкий Старт

54 zł/m²

2 400 zł

2 450 zł

44 m²
2 кімнати
перший поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Listopadowa, Wacyn, Radom

10 642 zł/m²

645 000 zł

690 000 zł

або з 2 789 zł щомісяця
61 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна

33 zł/m²

1 800 zł

1 900 zł

54 m²
2 кімнати
1 поверх
Нижча ціна

7 911 zł/m²

930 000 zł

950 000 zł

або з 4 021 zł щомісяця
118 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
z 3

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.