Oferty w Jaśle

Znaleziono: 8 nieruchomości

Niższa cena

6 200 zł/m²

393 886 zł

476 475 zł

lub od 1 703 zł miesięcznie
64 m²
4 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro
Niższa cena

6 200 zł/m²

345 960 zł

418 500 zł

lub od 1 496 zł miesięcznie
56 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
1 piętro
Niższa cena

6 200 zł/m²

292 764 zł

354 150 zł

lub od 1 266 zł miesięcznie
47 m²
2 pokoje
Rynek Pierwotny
parter
Niższa cena

6 200 zł/m²

338 272 zł

409 200 zł

lub od 1 463 zł miesięcznie
55 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
parter

6 200 zł/m²

615 102 zł

lub od 2 660 zł miesięcznie
99 m²
4 pokoje
Rynek Pierwotny
Niższa cena

6 200 zł/m²

406 968 zł

439 788 zł

lub od 1 760 zł miesięcznie
66 m²
4 pokoje
Rynek Pierwotny
1 piętro
Niższa cena

6 200 zł/m²

355 198 zł

395 301 zł

lub od 1 536 zł miesięcznie
57 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
parter
Niższa cena

6 200 zł/m²

334 118 zł

404 175 zł

lub od 1 445 zł miesięcznie
54 m²
3 pokoje
Rynek Pierwotny
2 piętro
z 1

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.