Mieszkanie na sprzedaż
20 minut na lotnisko, 15 minut do centrum - 3 pokoje w Krakowie
Aleja 29 Listopada, Prądnik Czerwony / Śródmieście, Kraków
57 m²
Aleja 29 Listopada, Prądnik Czerwony / Śródmieście, Kraków
Opis
Mieszkanie
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Powierzchnia
57 m²
Sypialnie
2
Miejsca park. naziemne
1
Rok budowy
2021
Liczba pięter
7
Cena
849 500 zł
Czynsz administracyjny
750 zł
Cena za m²
14 977 zł/m²
Miejsce park. naziemne
45 000 zł
Oferta
ID oferty
26454/OMS
3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 14,5 m² - al. 29 Listopada | miejsce parkingowe
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy al. 29 Listopada 201 w Krakowie - ogromnym atutem lokalizacji jest zaledwie 1 minuta do wjazdu na północną obwodnicę Krakowa, która zapewnia szybkie połączenie z autostradą oraz południowymi i zachodnimi dzielnicami miasta. W przyszłości trasa umożliwi jeszcze sprawniejszy dojazd również do zachodnich części Krakowa.
Dojazd samochodem do lotniska zajmuje około 20 minut, co czyni tę lokalizację bardzo wygodną dla osób często podróżujących.
W pobliżu znajduje się także nowoczesny P+R Górka Narodowa. Z pętli tramwajowej kursują szybkie linie zapewniające wygodny i sprawny dojazd do centrum miasta - Galeria Krakowska w 15 minut.
BUDYNEK:
Nowoczesny blok z 2021 roku w idealnym stanie technicznym. Budynek wyposażony jest w windę, monitoring oraz kontrolę dostępu, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Osiedle posiada podziemny i naziemny parking, asfaltową drogę dojazdową i nowoczesną infrastrukturę. W bloku znajduje się żłobek oraz klub kultury - gdzie dzieci i dorośli moją znaleźć coś dla siebie.
MIESZKANIE:
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,72 m² położone na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku.
W skład mieszkania wchodzą:
Ekspozycja okien na południe i zachód sprawia, że mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej.