Oferty nieruchomości

Znaleziono: 2405 nieruchomości

12 995 zł/m²

2 000 000 zł

lub od 8 648 zł miesięcznie
154 m²
6 pokoi
Rynek Wtórny
12 piętro
Niższa cena

72 zł/m²

2 000 zł

2 100 zł

28 m²
1 pokój
1 piętro

19 016 zł/m²

1 500 000 zł

lub od 6 486 zł miesięcznie
79 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro

47 zł/m²

2 500 zł

53 m²
2 pokoje
parter
Oferta partnera

29 001 zł/m²

1 950 000 zł

lub od 8 432 zł miesięcznie
67 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
3 piętro
Mieszkanie na sprzedaż

ul. 1905 Roku, Borki, Radom

8 551 zł/m²

295 000 zł

lub od 1 276 zł miesięcznie
35 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Lokal użytkowy na sprzedaż

ul. Krawiecka, Stare Miasto, Wrocław

11 477 zł/m²

1 500 000 zł

lub od 6 486 zł miesięcznie
131 m²
4 pomieszczenia
Rynek Wtórny
3 piętro

3 830 zł/m²

1 149 000 zł

lub od 4 968 zł miesięcznie
300 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
396 m²

51 zł/m²

2 700 zł

53 m²
2 pokoje
3 piętro

62 zł/m²

2 850 zł

46 m²
3 pokoje
1 piętro

58 zł/m²

2 200 zł

38 m²
3 pokoje
3 piętro

69 zł/m²

2 500 zł

36 m²
1 pokój
6 piętro

79 zł/m²

1 500 zł

19 m²
1 pokój
3 piętro
Niższa cena

41 zł/m²

6 500 zł

6 900 zł

160 m²
3 pokoje
400 m²
Niższa cena

15 421 zł/m²

549 000 zł

565 000 zł

lub od 2 374 zł miesięcznie
36 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter
Oferta partnera

8 999 zł/m²

714 000 zł

lub od 3 087 zł miesięcznie
79 m²
4 pokoje
parter

6 667 zł/m²

300 000 zł

lub od 1 297 zł miesięcznie
45 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro

14 060 zł/m²

900 000 zł

lub od 3 892 zł miesięcznie
64 m²
3 pokoje
Rynek Wtórny
2 piętro
z 115

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.