Lokal użytkowy na sprzedaż
OBIEKT USŁUGOWO HANDLOWY 970 M2 SIEMIANOWICE ŚL.
ul. Kościelna, Michałkowice, Siemianowice Śląskie
970 m²
ul. Kościelna, Michałkowice, Siemianowice Śląskie
Opis
Lokal użytkowy
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
970 m²
Liczba pomieszczeń
52
Dostępne od
10.03.2026
Wysokość pom.
3 m
Open space
TAK
Budynek
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1984
Liczba pięter
1
Cena
2 790 000 zł
Cena za m²
2 876 zł/m²
Oferta
ID oferty
305/OOS
OBIEKT USŁUGOWO HANDLOWY 970 M2 SIEMIANOWICE ŚL.
Oferta dostępna wyłącznie w homfi!
Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy obiekt biurowo-usługowy położony w zielonym otoczeniu, z szerokimi możliwościami adaptacyjnymi pod inne funkcje (handel, mieszkania, medycyna, fitness, szkoła, przedszkole), z garażem na dwa samochody w bryle budynku oraz zewnętrznymi parkingami (możliwość wykonania 23 miejsc parkingowych)
Obiekt pełnił funkcję biurowo-usługową, był siedzibą renomowanego banku. Charakteryzuje się oryginalną bryłą oraz ciekawym układem powierzchni, jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 970 m² i obejmuje trzy kondygnacje, w tym:
● Poziom -1 - garaż na dwa duże samochody lub jedną ciężarówkę, z bramą wjazdową o wymiarach 3m x 3m, dwa pomieszczenia skarbcowe, magazyny, kotłownia, pomieszczenia techniczne i pomocnicze
● Parter - duża sala typu open space doskonale nadająca się na działalność usługową, biurową, handlową lub showroom - duże przeszklenia dachowe zapewniają doskonałe doświetlenie oraz wysoką widoczność; Dodatkowo recepcja, gabinety biurowe, pomieszczenia socjalne, węzły sanitarne, pomieszczenia gospodarcze
● Pierwsze piętro – gabinety biurowe, pomieszczenia socjalne, węzły sanitarne, pomieszczenia gospodarcze. Możliwość pełnego zamknięcia stropu i zyskania dodatkowej powierzchni użytkowej
Forma własności gruntu: prawo użytkowania wieczystego.
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczona symbolem: 5MW-U tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej lub usług.