Пропозиціїу Варшаві

Знайдено: 8 нерухомості

Дім на продаж

вул. Przyjaźni, Wawer, Warszawa

12 469 zł/m²

3 990 000 zł

або з 17 253 zł щомісяця
320 m²
6 кімнати
Ринок Вторинний
1 000 m²

19 zł/m²

8 300 zł

430 m²
7 кімнати
987 m²
Нижча ціна
Дім на продаж

вул. Poprawna, Wawer, Warszawa

15 302 zł/m²

1 469 000 zł

1 499 000 zł

або з 6 352 zł щомісяця
96 m²
5 кімнати
Ринок Первинний
253 m²

8 808 zł/m²

1 700 000 zł

або з 7 351 zł щомісяця
193 m²
5 кімнати
Ринок Вторинний
470 m²

8 527 zł/m²

1 795 000 zł

або з 7 762 zł щомісяця
211 m²
6 кімнати
Ринок Вторинний
483 m²
Дім на продаж

вул. Poprawna, Wawer, Warszawa

15 854 zł/m²

2 600 000 zł

або з 11 242 zł щомісяця
164 m²
5 кімнати
Ринок Вторинний
1 498 m²

9 767 zł/m²

2 930 000 zł

або з 12 669 zł щомісяця
300 m²
5 кімнати
Ринок Вторинний
488 m²

18 993 zł/m²

1 807 000 zł

або з 7 813 zł щомісяця
95 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
240 m²
z 1

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.