Пропозиціїу Лодзі

Знайдено: 74 нерухомості

Нижча ціна

74 zł/m²

2 000 zł

2 100 zł

27 m²
1 кімната
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Stefana Jaracza, Śródmieście, Łódź

9 235 zł/m²

559 000 zł

або з 2 417 zł щомісяця
61 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Легкий Старт

50 zł/m²

2 100 zł

42 m²
2 кімнати
3 поверх
Квартира оренда

вул. Wschodnia, Śródmieście, Łódź

48 zł/m²

1 500 zł

31 m²
1 кімната
1 поверх

9 282 zł/m²

349 000 zł

або з 1 509 zł щомісяця
38 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира оренда

вул. Świtezianki, Bałuty, Łódź

36 zł/m²

2 000 zł

55 m²
2 кімнати
4 поверх

59 zł/m²

1 700 zł

29 m²
1 кімната
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Lubelska, Górna, Łódź

8 923 zł/m²

290 000 zł

або з 1 254 zł щомісяця
33 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира оренда

вул. Drewnowska, Bałuty, Łódź

81 zł/m²

2 200 zł

27 m²
1 кімната
2 поверх
Квартира на продаж

вул. Stefana Żeromskiego, Polesie, Łódź

7 597 zł/m²

980 000 zł

або з 4 237 zł щомісяця
129 m²
1 кімната
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Stefana Żeromskiego, Polesie, Łódź

7 530 zł/m²

1 250 000 zł

або з 5 405 zł щомісяця
166 m²
5 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Wschodnia, Łódź

7 255 zł/m²

370 000 zł

375 000 zł

або з 1 600 zł щомісяця
51 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира оренда

вул. Juliana Tuwima, Widzew, Łódź

44 zł/m²

3 500 zł

80 m²
2 кімнати
2 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Rojna, Teofilów / Bałuty, Łódź

45 zł/m²

2 000 zł

2 100 zł

44 m²
2 кімнати
1 поверх
Нижча ціна

50 zł/m²

2 000 zł

2 100 zł

40 m²
2 кімнати
8 поверх
Квартира на продаж

вул. Jana Kilińskiego, Śródmieście, Łódź

12 539 zł/m²

307 200 zł

або з 1 328 zł щомісяця
25 m²
1 кімната
Ринок Вторинний
4 поверх

10 300 zł/m²

549 000 zł

або з 2 374 zł щомісяця
53 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Bracka, Bałuty, Łódź

7 149 zł/m²

360 000 zł

або з 1 557 zł щомісяця
50 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх

9 964 zł/m²

279 000 zł

або з 1 206 zł щомісяця
28 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
8 поверх
Легкий Старт

73 zł/m²

1 800 zł

25 m²
1 кімната
4 поверх

16 452 zł/m²

510 000 zł

або з 2 205 zł щомісяця
31 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
z 4

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.