Пропозиціїу Катовіцах

Знайдено: 42 нерухомості

Квартира оренда

вул. Francuska, Koszutka, Katowice

79 zł/m²

1 500 zł

19 m²
1 кімната
3 поверх
Нижча ціна

24 433 zł/m²

2 370 000 zł

2 700 000 zł

або з 10 248 zł щомісяця
97 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
15 поверх
Легкий Старт
Квартира оренда

вул. 1 Maja, Zawodzie, Katowice

44 zł/m²

1 600 zł

36 m²
2 кімнати
2 поверх

39 zł/m²

2 700 zł

70 m²
3 кімнати
1 поверх

8 431 zł/m²

489 000 zł

або з 2 114 zł щомісяця
58 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Квартира оренда

вул. Błękitna, Dąb, Katowice

48 zł/m²

1 650 zł

34 m²
2 кімнати
4 поверх
Легкий Старт

41 zł/m²

2 300 zł

56 m²
3 кімнати
8 поверх

61 zł/m²

2 550 zł

42 m²
2 кімнати
1 поверх
Легкий Старт
Квартира оренда

вул. Nadgórników, Bogucice, Katowice

69 zł/m²

3 000 zł

43 m²
1 кімната
3 поверх
Нижча ціна Легкий Старт

64 zł/m²

2 700 zł

2 800 zł

42 m²
2 кімнати
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Gabriela Narutowicza, Załęże, Katowice

9 103 zł/m²

355 000 zł

або з 1 535 zł щомісяця
39 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх

49 zł/m²

2 300 zł

47 m²
2 кімнати
перший поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Opolska, Centrum, Katowice

51 zł/m²

3 000 zł

3 100 zł

59 m²
3 кімнати
4 поверх
Партнерська пропозиція
Квартира оренда

вул. Medyków, Ligota, Katowice

71 zł/m²

2 500 zł

35 m²
2 кімнати
4 поверх
Партнерська пропозиція
Квартира оренда

вул. Medyków, Ligota, Katowice

66 zł/m²

2 700 zł

41 m²
2 кімнати
3 поверх
Партнерська пропозиція
Квартира оренда

вул. Medyków, Ligota, Katowice

70 zł/m²

2 500 zł

35 m²
2 кімнати
6 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Smolna, Ligota, Katowice

10 800 zł/m²

772 524 zł

797 500 zł

або з 3 340 zł щомісяця
72 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Zabrska, Śródmieście, Katowice

86 zł/m²

2 400 zł

2 500 zł

28 m²
1 кімната
9 поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Zabrska, Śródmieście, Katowice

76 zł/m²

3 400 zł

3 500 zł

45 m²
2 кімнати
9 поверх
Нижча ціна Легкий Старт

43 zł/m²

1 900 zł

2 000 zł

44 m²
1 кімната
2 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Tysiąclecia, Tysiąclecia, Katowice

10 075 zł/m²

575 000 zł

585 000 zł

або з 2 486 zł щомісяця
57 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
6 поверх
z 2

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.