Studio Apartment Katowice | For Rent | City Center - Квартира - Оренда - Katowice

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира оренда

Studio Apartment Katowice | For Rent | City Center

вул. Francuska, Katowice

19 m²

вул. Francuska, Katowice

79 zł/m²

1 500 zł