3 pokoje | garaż | komórka | Świstackiego - Квартира - Продаж - Wrocław, Krzyki / Przedmieście Oławskie

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

3 pokoje | garaż | komórka | Świstackiego

вул. Stacha Świstackiego, Przedmieście Oławskie / Krzyki, Wrocław

52 m²

14 070 zł/m²

735 000 zł

або з 3 178 zł щомісяця
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!