3 rooms Ligota Katowice for sale - Квартира - Продаж - Katowice, Ligota

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

3 rooms Ligota Katowice for sale

вул. Smolna, Ligota, Katowice

72 m²

вул. Smolna, Ligota, Katowice

11 149 zł/m²

797 500 zł

819 000 zł

або з 3 448 zł щомісяця
  • Ваші дані
  • Фінансування
  • Термін покупки
  • Підсумок
  • Оплата
image/svg+xml

Ваші дані