Oferty nieruchomości

Znaleziono: 146 nieruchomości

Oferta partnera

93 zł/m²

3 450 zł

37 m²
2 pokoje
6 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Obozowa, Ruczaj, Kraków

49 zł/m²

2 300 zł

47 m²
2 pokoje
2 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Śliczna, Kraków

51 zł/m²

4 000 zł

79 m²
4 pokoje
3 piętro

73 zł/m²

4 000 zł

55 m²
3 pokoje
3 piętro

65 zł/m²

2 400 zł

37 m²
2 pokoje
1 piętro
Mieszkanie na wynajem

ul. Ruczaj, Ruczaj, Kraków

53 zł/m²

3 200 zł

60 m²
3 pokoje
3 piętro

84 zł/m²

2 100 zł

25 m²
1 pokój
1 piętro

43 zł/m²

2 500 zł

58 m²
2 pokoje
1 piętro

67 zł/m²

4 000 zł

60 m²
3 pokoje
3 piętro
Niższa cena

63 zł/m²

2 400 zł

2 500 zł

38 m²
2 pokoje
2 piętro
Oferta partnera

69 zł/m²

2 800 zł

41 m²
2 pokoje
2 piętro
Niższa cena

55 zł/m²

2 200 zł

2 300 zł

40 m²
2 pokoje
3 piętro

81 zł/m²

3 500 zł

43 m²
2 pokoje
3 piętro

47 zł/m²

2 200 zł

47 m²
2 pokoje
3 piętro
Lekki Start

64 zł/m²

2 700 zł

42 m²
2 pokoje
1 piętro
Oferta partnera

88 zł/m²

3 000 zł

34 m²
2 pokoje
2 piętro
Oferta partnera

77 zł/m²

3 000 zł

39 m²
2 pokoje
2 piętro
Niższa cena Oferta partnera

80 zł/m²

3 000 zł

3 200 zł

38 m²
2 pokoje
parter

49 zł/m²

3 400 zł

69 m²
3 pokoje
5 piętro

49 zł/m²

2 500 zł

52 m²
2 pokoje
parter
z 7

Nie przegap podobnych ofert

Nie widzisz swojej wymarzonej nieruchomości? Nic straconego! Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienie, gdy w homfi pojawi się podobna oferta.