Mieszkanie na sprzedaż

MIŁOSTOWSKA - 3 POKOJE + GARAŻ 2-STANOWISKOWY

ul. Miłostowska, Psie Pole, Wrocław

64 m²

ul. Miłostowska, Psie Pole, Wrocław

14 060 zł/m²

899 999 zł

lub od 3 892 zł miesięcznie
MIŁOSTOWSKA - 3 POKOJE + GARAŻ 2-STANOWISKOWY - Mieszkanie - Sprzedaż - Wrocław, Psie Pole
1 / 17
Mieszkanie
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Powierzchnia
64 m²
Pokoje
3
Łazienki
1
Sypialnie
3
Wysokość pomieszczeń
2.55 m
Miejsca park. podziemne
1
Rok budowy
2007
Liczba pięter
2
Cena
899 999 zł
Czynsz administracyjny
1 050 zł
Cena za m²
14 060 zł/m²
Miejsce park. podziemne
90 000 zł
Oferta
ID oferty
26672/OMS
MIŁOSTOWSKA - 3 POKOJE + GARAŻ 2-STANOWISKOWY
NA SPRZEDAŻ - tylko u nas!

PODSTAWOWE INFORMACJE:

  • 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 64,01 m2
  • II piętro budynku z 2
  • ulica Miłostowska, Psie Pole
  • księga wieczysta, gotowe do sprzedaży, pełna własność
  • garaż zamknięty, 2-stanowiskowy za dodatkową opłatą
  • ogrzewanie z kotłowni osiedlowej
  • osiedle z 2007 roku, mieszkanie po remoncie

LOKALIZACJA:

Budynek zlokalizowany przy ulicy Miłostowskiej na Psim Polu. W pobliżu liczne punkty usługowe, przystanek komunikacji miejskiej, dobry dojazd do centrum Wrocławia oraz w kierunku obwodnicy/autostrady.

  • 200 m do sklepu ŻABKA
  • 300 m do przystanku autobusowego
  • 750 m do marketu LIDL
  • 1,4 km do Galerii Kiełczowskiej
  • 3,1 km do Galerii KORONA
  • 8,5 km do wrocławskiego Rynku

ROZKŁAD NIERUCHOMOŚCI:

  • przedpokój z szafą
  • sypialnia
  • sypialnia z wyjściem na balkon
  • sypialnia z wyjściem na balkon
  • łazienka z prysznicem i pralką
  • kuchnia z pełną zabudową meblową i sprzętami

FINANSE:

  • cena ofertowa mieszkania: 899 999 PLN
  • garaż 2-stanowiskowy, zamykany: 90 000 PLN
  • miesięczne koszty eksploatacji: 1 150 PLN (czynsz za mieszkanie i garaż) + prąd
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 575 646 123 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.

Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.