Mieszkanie na sprzedaż

Przestronne 2 Pokoje w Sercu Mokotowa 43m2.

ul. Domaniewska, Ksawerów / Mokotów, Warszawa

43 m²

ul. Domaniewska, Ksawerów / Mokotów, Warszawa

19 744 zł/m²

849 000 zł

lub od 3 671 zł miesięcznie
Przestronne 2 Pokoje w Sercu Mokotowa 43m2. - Mieszkanie - Sprzedaż - Warszawa, Mokotów / Ksawerów
1 / 15
Mieszkanie
Rynek
Wtórny
Piętro
10
Powierzchnia
43 m²
Pokoje
2
Łazienki
1
Sypialnie
1
Piwnica
NIE
Komórka lok.
NIE
Wysokość pomieszczeń
2.95 m
Nazwa budynku
Domaniewska 35
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2001
Liczba pięter
11
Cena
849 000 zł
Czynsz administracyjny
900 zł
Cena za m²
19 744 zł/m²
Oferta
ID oferty
26648/OMS
Przestronne 2 Pokoje w Sercu Mokotowa 43m2.

WPROWADZENIE:

Nowoczesne, wysokie (2,95 m!) i klimatyzowane 2 pokoje – gotowe do wejścia!

Szukasz nowocześnie urządzonego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m² na Mokotowie czeka na nowego właściciela. Nieruchomość wyróżnia się imponującą wysokością sufitów wynoszącą niemal 3 metry, co nadaje wnętrzu oddech i optycznie bardzo powiększa przestrzeń.

LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się pod doskonałym adresem: ul. Domaniewska 35, Mokotów. To miejsce idealnie łączy dynamikę biznesowej części miasta z bezpośrednim dostępem do świetnej infrastruktury rozrywkowej i usługowej.

- Rewelacyjna komunikacja: Okolica jest kapitalnie skomunikowana. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli Cię od głównych węzłów przesiadkowych (ul. Wołoska, Rondo Unii Europejskiej). Znajdziesz tu tramwaje (linie 17, 18, 31) oraz liczne autobusy (m.in. 136, 138, 189, 218, 504), którymi błyskawicznie dotrzesz do Metra Wierzbno lub Metra Wilanowska. Niewiele dalej znajduje się stacja pociągów SKM i KM (Warszawa Służewiec).
- Zakupy i rozrywka: Dosłownie po sąsiedzku znajduje się Westfield Mokotów – jedno z najlepszych centrów handlowych w stolicy.
- Życie codzienne na wyciągnięcie ręki: Wokół tętni życie – znajdziesz tu masę świetnych knajp, barów, restauracji, kawiarni, a także siłownie (m.in. Zdrofit) oraz wszystkie niezbędne punkty usługowe i sklepy spożywcze. Wszystko załatwisz w promieniu kilkuset metrów.