Mieszkanie na sprzedaż

Bardzo dobre miejsce do życia lub świetna inwestycja dla studentów!!

ul. Hanasiewicza, Kmity, Rzeszów

59 m²

ul. Hanasiewicza, Kmity, Rzeszów

8 058 zł/m²

475 000 zł

lub od 2 054 zł miesięcznie
Bardzo dobre miejsce do życia lub świetna inwestycja dla studentów!! - Mieszkanie - Sprzedaż - Rzeszów, Kmity
1 / 9
Mieszkanie
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Powierzchnia
59 m²
Pokoje
2
Łazienki
1
Sypialnie
2
Piwnica
TAK
Powierzchnia piwnicy
6 m²
Liczba pięter
4
Winda
TAK
Monitoring
TAK
Opłaty
Cena
475 000 zł
Czynsz administracyjny
832 zł
Cena za m²
8 058 zł/m²
Oferta
ID oferty
26635/OMS
OKAZJA | BLISKO POLITECHNIKI | PRZESTRONNE MIESZKANIE 58,95 M² | CZYSTA KSIĘGA WIECZYSTA
Wyłącznie w ofercie homfi – na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,95 m² w znakomitej cenie. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, pomiędzy al. Batalionów Chłopskich a ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Mieszkanie jest w pełni gotowe do zamieszkania i nie wymaga wkładu finansowego!

W SKŁAD MIESZKANIA WCHODZĄ:
Przestronna sypialnia (ok. 19 m²)

Druga sypialnia (ok. 14,4 m²)

Jasna kuchnia (ok. 12,5 m²)

Łazienka (5,5 m²)

Korytarz (7 m²)

Do mieszkania przynależy również piwnica (6,3 m²).

GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
Brak nakładów finansowych: Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Kapitalny remont budynku i elewacji w 2006 roku: Nowoczesność, komfort i bezpieczeństwo.

Potencjał aranżacyjny: Jasne i duże pokoje oraz możliwość adaptacji obszernej kuchni na trzecią sypialnię.

Brak barier architektonicznych: W budynku znajdują się 3 windy, w tym jedna w pełni dostosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Bezpieczeństwo i wygoda: Budynek jest monitorowany (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz), a przed blokiem znajduje się darmowy parking dla mieszkańców.

Świetne doświetlenie: Ekspozycja okien na stronę wschodnią.

IDEALNE MIEJSCE DLA:

Osób starszych lub z niepełnosprawnością ruchową (dzięki odpowiednio przystosowanej infrastrukturze budynku).

Osób ceniących świetną komunikację bez konieczności używania samochodu.