Mieszkanie na wynajem

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nyskiej

ul. Nyska, Tarnogaj / Krzyki, Wrocław

69 m²

ul. Nyska, Tarnogaj / Krzyki, Wrocław

61 zł/m²

4 200 zł

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nyskiej - Mieszkanie - Wynajem - Wrocław, Krzyki / Tarnogaj
1 / 17
Mieszkanie
Piętro
5
Powierzchnia
69 m²
Pokoje
3
Łazienki
1
Toalety
1
Sypialnie
2
Miejsca park. podziemne
1
Rok budowy
2021
Liczba pięter
6
Cena
4 200 zł
Czynsz administracyjny
1 030 zł
Cena za m²
61 zł/m²
Miejsce park. podziemne
300 zł
Oferta
ID oferty
58776/OMW
3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nyskiej
Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Nyskiej, Innova Concept

LOKALIZACJA:

Innova Concept to nowoczesna inwestycja położona w jednej z najlepiej rozwijających się części Wrocławia- na Tarnogaju, w dzielnicy Krzyki. Lokalizacja łączy szybki dostęp do centrum miasta z komfortem codziennego życia w spokojniejszym, dobrze zorganizowanym otoczeniu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie oraz centra handlowe, dzięki czemu wszystkie najważniejsze potrzeby można zrealizować bez konieczności dalszych dojazdów. W okolicy dostępne są także szkoły, przedszkola, przychodnie oraz tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe.

Dużym atutem inwestycji jest bardzo dobra komunikacja z centrum Wrocławia. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybki dojazd do Rynku, Dworca Głównego, uczelni wyższych oraz największych centrów biznesowych miasta. Lokalizacja zapewnia również wygodny wyjazd w kierunku obwodnicy i autostrady A4.

Samo osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą, estetycznie zagospodarowanymi częściami wspólnymi oraz kameralnym charakterem. Mieszkańcy mają do dyspozycji zielone patio, szerokie ciągi spacerowe oraz nowoczesną infrastrukturę sprzyjającą komfortowemu życiu na co dzień.

To idealne miejsce zarówno dla osób pracujących w centrum miasta, jak i dla tych, którzy cenią wygodę, dobrą komunikację oraz nowoczesne otoczenie.