Mieszkanie na sprzedaż

Kamienica Sikorskiego| Dostępne od zaraz| Rzeszów

al. gen. Władysława Sikorskiego, Zalesie, Rzeszów

64 m²

al. gen. Władysława Sikorskiego, Zalesie, Rzeszów

10 600 zł/m²

679 990 zł

lub od 2 940 zł miesięcznie
Kamienica Sikorskiego| Dostępne od zaraz| Rzeszów - Mieszkanie - Sprzedaż - Rzeszów, Zalesie
1 / 3
Mieszkanie
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia
64 m²
Pokoje
3
Łazienki
1
Sypialnie
2
Rok budowy
2025
Liczba pięter
2
Cena
679 990 zł
Cena za m²
10 600 zł/m²
Oferta
ID oferty
26603/OMS
Kamienica Sikorskiego| Dostępne od zaraz| Rzeszów
Oferta dostępna w homfi:

INWESTYCJA:

Kamienica Sikorskiego to wyjątkowa, kameralna inwestycja zlokalizowana przy al. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie, stworzona z myślą o osobach poszukujących komfortowego miejsca do życia oraz bezpiecznej lokaty kapitału.

Inwestycję tworzy nowoczesny, 3-kondygnacyjny budynek wyposażony w windę oraz garaż podziemny, w którym znajduje się jedynie 15 mieszkań. Kameralny charakter inwestycji zapewnia mieszkańcom prywatność, komfort oraz spokojną atmosferę.

Architektura budynku inspirowana jest stylem niewielkich miejskich kamienic, co nadaje inwestycji elegancki i ponadczasowy charakter. Wysoka jakość wykonania, funkcjonalne układy mieszkań oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

MIESZKANIE:

Przedstawiamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,15 m², zlokalizowane w inwestycji Kamienica Sikorskiego przy al. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

✔ kameralna inwestycja — tylko 15 mieszkań
✔ nowoczesny budynek z windą
✔ garaż podziemny
✔ komórki lokatorskie w cenie
✔ rolety zewnętrzne
✔ instalacja fotowoltaiczna
✔ energooszczędna pompa ciepła
✔ ogrzewanie podłogowe w łazience
✔ grzejniki kanałowe zwiększające funkcjonalność wnętrz