Mieszkanie na sprzedaż

Dwupoziomowe mieszkanie 58m2 z loggią - Siechnice

ul. Mieszczańska, Siechnice, Wrocławski

58 m²

ul. Mieszczańska, Siechnice, Wrocławski

11 130 zł/m²

649 000 zł

lub od 2 806 zł miesięcznie
Dwupoziomowe mieszkanie 58m2 z loggią - Siechnice - Mieszkanie - Sprzedaż - Wrocławski, Siechnice
1 / 18
Mieszkanie
Rynek
Wtórny
Powierzchnia
58 m²
Pokoje
3
Łazienki
1
Sypialnie
2
Rok budowy
2014
Liczba pięter
2
Cena
649 000 zł
Czynsz administracyjny
900 zł
Cena za m²
11 130 zł/m²
Oferta
ID oferty
26591/OMS
Dwupoziomowe mieszkanie 58m2 z loggią - Siechnice
Siechnice, Campanila- Luksus i Spokój na Dwupoziomowej Antresoli

Zapraszam do poznania wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie charakter i komfort. Położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Campanila w Siechnicach, przy ulicy Mieszczańskiej, to dwupoziomowe mieszkanie na 1. i 2. piętrze z przestronną antresolą i loggią, to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo i wysoką jakość życia w bliskim sąsiedztwie Wrocławia. To coś więcej niż mieszkanie - to przestrzeń stworzona do życia w harmonii.

LOKALIZACJA:

Osiedle Campanila znajduje się w atrakcyjnej, spokojnej i świetnie skomunikowanej części Siechnic, które same w sobie są postrzegane jako jedno z najlepszych miejsc do życia pod Wrocławiem. Ulica Mieszczańska to serce cichego osiedla ze strefą zamieszkania, które zachwyca ogromną infrastrukturą rekreacyjną.

Raj dla Dzieci i Dorosłych: Na terenie osiedla znajdują się aż 4 place zabaw, a tuż obok na polance, 5-ty większy plac zabaw - miejski, boisko z bramkami do gry w piłkę nożną i koszykówkę, a także nowoczesna siłownia na świeżym powietrzu. W sezonie można zrelaksować się tu na leżaku i zjeść pyszne lody - miejsca do wypoczynku tworzą idealne warunki do spędzania wolnego czasu.

Wszędzie Blisko: Na osiedlu znajduje się bardzo polecany żłobek, a tuż obok przedszkole. Codzienne zakupy ułatwi Biedronka oraz warzywniak. W okolicy znajdziemy pocztę, aptekę, sale zabaw (Lego Bricks), a dla smakoszy - cenioną restaurację Karczma Katarzyna. Dostęp do opieki medycznej zapewnia POZ Święta Katarzyna.