2-pokojowe, ciche mieszkanie z balkonem ul. Cukrowa - Mieszkanie - Sprzedaż - Wrocław, Krzyki

Rezerwacja nieruchomości online

Mieszkanie na sprzedaż

2-pokojowe, ciche mieszkanie z balkonem ul. Cukrowa

ul. Cukrowa, Krzyki, Wrocław

54 m²

ul. Cukrowa, Krzyki, Wrocław

11 119 zł/m²

599 000 zł

lub od 2 590 zł miesięcznie
  • Twoje dane
  • Finansowanie
  • Termin zakupu
  • Podsumowanie
  • Płatność
image/svg+xml

Twoje dane