DOM WOLNOSTOJĄCY | 244m2 | 19 AR | WILKÓW | SAUNA - Dom - Sprzedaż - Krakowski, Kocmyrzów-Luborzyca / Wilków

Rezerwacja nieruchomości online

Dom na sprzedaż

DOM WOLNOSTOJĄCY | 244m2 | 19 AR | WILKÓW | SAUNA

ul. Zacisze, Wilków / Kocmyrzów-Luborzyca, Krakowski

249 m²

ul. Zacisze, Wilków / Kocmyrzów-Luborzyca, Krakowski

5 993 zł/m²

1 490 000 zł

lub od 6 443 zł miesięcznie
image/svg+xml

Zarezerwuj nieruchomość

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że udało Ci się znaleźć tę jedyną nieruchomość. Gratulujemy!

Przed Tobą kilka kroków, zanim odbierzesz klucze. Poprosimy Cie o podanie danych, na podstawie których dopełnimy wymaganych formalności.

Zajmie Ci to tylko kilka chwil. Wszystko załatwisz online - bez wychodzenia z domu, w prosty i bezpieczny sposób.

Zaczynajmy!