DOM Z POTENCJAŁEM W CENTRUM MIASTA - Dom - Sprzedaż - Zwoleński, Zwoleń

Rezerwacja nieruchomości online

Dom na sprzedaż

DOM Z POTENCJAŁEM W CENTRUM MIASTA

ul. Księdza Packa, Zwoleń, Zwoleński

158 m²

ul. Księdza Packa, Zwoleń, Zwoleński

2 367 zł/m²

375 000 zł

lub od 1 621 zł miesięcznie
Wróć do oferty
image/svg+xml

Zarezerwuj nieruchomość

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że udało Ci się znaleźć tę jedyną nieruchomość. Gratulujemy!

Przed Tobą kilka kroków, zanim odbierzesz klucze. Poprosimy Cie o podanie danych, na podstawie których dopełnimy wymaganych formalności.

Zajmie Ci to tylko kilka chwil. Wszystko załatwisz online - bez wychodzenia z domu, w prosty i bezpieczny sposób.

Zaczynajmy!