Dom na sprzedaż

Energooszczędny dom w malowniczej okolicy - Myki

Myki / Dywity, Olsztyński

84 m²

Myki / Dywity, Olsztyński

11 779 zł/m²

990 000 zł

lub od 4 281 zł miesięcznie
Energooszczędny dom w malowniczej okolicy - Myki - Dom - Sprzedaż - Olsztyński, Dywity / Myki
1 / 16
Dom
Rynek
Wtórny
Typ budynku
Część domu
Liczba pięter
1
Powierzchnia
84 m²
Pokoje
4
Łazienki
2
Sypialnie
3
Rok budowy
2026
Cena
990 000 zł
Cena za m²
11 779 zł/m²
Oferta
ID oferty
7115/ODS
Energooszczędny dom w malowniczej okolicy - Myki
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej części domu położonego w malowniczej miejscowości Myki pod Olsztynem. Ta nowoczesna nieruchomość łączy w sobie wysoką jakość wykonania z bliskością natury, stanowiąc idealną przestrzeń dla rodziny szukającej spokoju.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Myki, zaledwie 7 kilometrów od centrum Olsztyna. Dom położony jest w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej, lasów oraz pól, co zapewnia prywatność i ciszę. Największym atutem okolicy jest rzeka przepływająca tuż po drugiej stronie ulicy, co stwarza świetne warunki do rekreacji. W pobliżu dostępna jest niezbędna infrastruktura: szkoła, przedszkole, sklepy oraz przystanek autobusowy.

OSIEDLE:

Inwestycja charakteryzuje się kameralną zabudową i uporządkowanym zagospodarowaniem terenu. Dojazd do posesji prowadzi drogą asfaltową, a następnie osiedlową, co gwarantuje czystość i wygodę użytkowania. Teren wokół domu jest w pełni ogrodzony i obsadzony roślinnością, co dodatkowo podkreśla rodzinny charakter tego miejsca.

DOM:

Budynek z 2026 roku został wzniesiony z dbałością o najwyższe standardy izolacji i trwałości. Konstrukcja opiera się na pustaku ceramicznym Porotherm o grubości 30 cm, a dach pokryto dachówką ceramiczną i ocieplono warstwą 20 cm wełny mineralnej. Na powierzchni 84,05 m² zaplanowano funkcjonalny układ pomieszczeń: cztery pokoje, w tym trzy ustawne sypialnie, oddzielną kuchnię oraz dwie łazienki. Wnętrza są gotowe do założenia klimatyzacji w każdym pomieszczeniu, a komfort cieplny na parterze zapewnia ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni oraz system gazowy w całym budynku.