3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w inwestycji River Point - Mieszkanie - Sprzedaż - Wrocław, Kępa Mieszczańska

Rezerwacja nieruchomości online

Mieszkanie na sprzedaż

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w inwestycji River Point

ul. Mieszczańska, Kępa Mieszczańska, Wrocław

67 m²

ul. Mieszczańska, Kępa Mieszczańska, Wrocław

19 475 zł/m²

1 299 000 zł

1 340 000 zł

lub od 5 617 zł miesięcznie
Wróć do oferty
image/svg+xml

Zarezerwuj nieruchomość

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że udało Ci się znaleźć tę jedyną nieruchomość. Gratulujemy!

Przed Tobą kilka kroków, zanim odbierzesz klucze. Poprosimy Cie o podanie danych, na podstawie których dopełnimy wymaganych formalności.

Zajmie Ci to tylko kilka chwil. Wszystko załatwisz online - bez wychodzenia z domu, w prosty i bezpieczny sposób.

Zaczynajmy!