2 pokoje przy Sikorskiego, oddzielna kuchnia - Mieszkanie - Sprzedaż - Łęczyński, Łęczna

Rezerwacja nieruchomości online

Mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje przy Sikorskiego, oddzielna kuchnia

ul. Generała Sikorskiego, Łęczna, Łęczyński

49 m²

ul. Generała Sikorskiego, Łęczna, Łęczyński

5 694 zł/m²

279 000 zł

lub od 1 206 zł miesięcznie
image/svg+xml

Ta oferta jest zarezerwowana

Wygląda na to, że ktoś był szybszy...
Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a znajdziemy inną nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania.
Skontaktuj się