MIRKÓW - DOM WOLNOSTOJĄCY DOSTĘPNY OD ZARAZ - Dom - Sprzedaż - Wrocławski, Długołęka / Mirków

Rezerwacja nieruchomości online

Dom na sprzedaż

MIRKÓW - DOM WOLNOSTOJĄCY DOSTĘPNY OD ZARAZ

ul. Wrocławska, Mirków / Długołęka, Wrocławski

260 m²

ul. Wrocławska, Mirków / Długołęka, Wrocławski

4 615 zł/m²

1 199 999 zł

lub od 5 189 zł miesięcznie
Wróć do oferty
image/svg+xml

Zarezerwuj nieruchomość

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że udało Ci się znaleźć tę jedyną nieruchomość. Gratulujemy!

Przed Tobą kilka kroków, zanim odbierzesz klucze. Poprosimy Cie o podanie danych, na podstawie których dopełnimy wymaganych formalności.

Zajmie Ci to tylko kilka chwil. Wszystko załatwisz online - bez wychodzenia z domu, w prosty i bezpieczny sposób.

Zaczynajmy!